מסעדת סטומפינג גראונדז

Stomping Grounds

נגן וידאו

4.5/5

דירוג TripAdvisor

4.4/5

דירוג גוגל עסקים

4.6/5

דירוג פייסבוק

ארוחת הבוקר היא החשובה ביותר במהלך היום, ובהתאם לכך גם צריכה להיות המושקעת ביותר. בקפה Stomping Grounds בדובאי לוקחים את ארוחות הבוקר והצהריים ברצינות הראויה.

עוד הרבה לפני שתגיעו לבית הקפה, מומלץ להסתכל בחשבון האינסטגרם והפייסבוק של המקום. בתפריט מוצעות ארוחות בוקר וצהריים (וגם ערב) על גבול השחיתות, שכוללות מאפים טריים, משקאות חמים וקרים, שקשוקה עם לחם קלוי וקינוחים מדהימים שאחד מהם נקרא עוגת לוונדר חלב.

סטומפינג גראונדז נפתח לציבור בינואר 2016 בשכונה הוותיקה ג’ומיירה 1, כמה דקות הליכה מחוף הים של דובאי. מאז כבש המקום מספר פרסים, ובהם “ארוחות הבוקר הטובות ביותר” ו”בתי הקפה המומלצים” 2020 של טיים אאוט דובאי, לצד פרס “בית הקפה העצמאי הטוב ביותר באמירויות הערביות” לשנת 2019.

התפריט של סטומפינג עשיר עד להתפקע בעשרות רבות של מנות, לצד תפריט משקאות מגוון לא פחות – כאשר ההתמחות העיקרית היא כמובן סוגי הקפה ואופני ההכנה הייחודיים (חלקם קיימים אך ורק בסטומפינג בלבד). כמה מנות לדוגמה – סטייק וביצים, צ’יפס עם גבינה וכמהין וכן מנות מיוחדות הכוללות קייל, חומוס ועוד.

בעל המקום האוסטרלי, ריאן גודינהו (Ryan Godinho), ייסד את העסק לא רק כמקום לשתות בו מגוון רחב של סוגי קפה מיוחדים – אלא גם כמקום לימודים וחינוך בתחום הקפה. הוא עצמו נושא בתואר הייחודי של בעל ההסמכה היחיד באמירויות הערביות, מארגון מומחי הקפה של אמריקה (SCAA). כמו כן במקום קיים גם מרכז לימודים בתחום הקפה, המוכר על ידי ארגון SCAA ומאפשר להתמקצע בתחום.

כל פריט ריהוט ואביזר נלווה בבית הקפה הגיעו ממקום אחר בעולם, בתהליך איתור, איסוף והבאה שנמשך מעל שלוש שנים. המטרה הייתה ליצור מקום אקלקטי ודינמי מצד אחד, בלי לוותר על אווירה אותנטית מצד שני. במקום ניתן להתרווח בניחותא, להירגע וליהנות ממגוון האפשרויות המוצעות בתפריט. כמו כן ניתן לקיים גם פגישות עסקיות מרובות משתתפים, שוודאי ישמחו על האפשרות לצאת מהמשרדים לטובת מקום שיעודד יצירתיות עסקית.

שווה ביקור, הן לחובבי הקפה בפרט והן לחובבי אוכל משובח בכלל.

מיקום המסעדה ויצירת קשר

5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

5/5

בדירוג TripAdvisor

מסעדות מומלצות בדובאי:

בדירוג TripAdvisor

בדירוג TripAdvisor

5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!