4.5/5
דירוג TripAdvisor
4.6/5
דירוג גוגל עסקים
4.9/5
דירוג פייסבוק

אם לא די במבנים הייחודיים הרגילים בדובאי, המסגרת של דובאי (Dubai Frame) היא אחת האטרקציות המעניינות ביותר בעיר, עם נקודת תצפית של 360 מעלות בגובה 150 מטר. בואו לצפות בעבר, בהווה ובעתיד של דובאי.

המסגרת, כשמה כן היא – מבנה דמוי מסגרת מלבנית ענקית, שמטרתה לחבר בין העבר, ההווה והעתיד של דובאי; זאת באמצעות שני מגדלי זכוכית המתנשאים לגובה של 150 מטר כל אחד (48 קומות). בקצה העליון שני המגדלים מחוברים על ידי צד נוסף של המסגרת, שהוא למעשה טיילת באורך 93 מטרים עם נוף מדהים של העיר. בחלקים מסוימים בקומה העליונה, הרצפה שקופה ומאפשרת לראות את המתרחש למטה.

בעיתון הגרדיאן נכתב שמדובר ב”מסגרת התמונה הגדולה ביותר עלי אדמות”. המסגרת של דובאי צפויה לקבל מעל 2 מיליון מבקרים בשנה, אך בכל פעם יכולים להיכנס למבנה אך ורק 200 מבקרים למשך שעה בלבד. התזמון נעשה בצורה אוטומטית, על ידי מערכת כרטיסים חכמה. ראוי לציין שהמסגרת עצמה מצופה ב-15,000 מטר רבוע של פלדת אל חלד בצבע זהב, הנותן למקום מראה יוקרתי ללא תחליף. עלות הבנייה הגיעה כמעט לכדי רבע מיליארד שקלים.

מסע בזמן בדובאי

החיבור בין העבר להווה ניכר בהתאם לצד שבו נמצאים בתוך המסגרת. מצד אחד ניתן לראות את העיר המודרנית עם הרחוב המרכזי, שייח זאיד; ומהצד השני ניתן לצפות במבני העבר באזורים כגון דיירה, אום חורייר וקאראמה.

בבסיס המסגרת, בחלק התחתון ביותר, יש מוזיאון המספר את סיפורה של דובאי, ולוקח את המבקרים לטיול בזמן. בגלריית העבר ניתן לראות את דובאי כפי שהייתה, יחד עם ההתפתחות של העיר באמצעות הקרנות תלת ממדיות. באזור נוסף של המסגרת, ניתן לבקר בגלריית העתיד – בה ניתן לראות את דובאי כפי שתהיה בעוד 50 שנה. ההדמיה נעשית באמצעות מציאות מדומה ומצגות אינטראקטיביות מרהיבות.

מעבר לכך, במקום יש גם מספר אטרקציות משנה כגון הגן הציבורי והמזרקות לרגלי המסגרת; חנות המזכרות וכן בית קפה / מסעדה בגובה 150 מטר. האטרקציה הייחודית הזו פועלת 7 ימים בשבוע, בין השעות 9 בבוקר ל-9 בערב, וגובה כמעט 50 שקל לכרטיס מבוגר וכ-20 שקל לכרטיס עבור ילד בגילאי 3 עד 12.

כמה זה עולה? מחיר כניסה לדובאי פריים

כרטיס כניסה עולה 50 דירהם (כ-40 ש״ח). בעלי מוגבלויות + 2 מלווים – חינם (יש לרכוש בנפרד את כרטיסי החינם למלווים בעמדת הכרטוס). ניתן להזמין כרטיסים למסגרת של דובאי כאן בעמוד.

מיקום האטרקציה

د.إ50 למשתתף
נקה

עוד אטרקציות :

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!