מדריך דובר עברית בדובאי

סיורים מודרכים לפרטיים וקבוצות
את הבורג' חליפה ואת המירקל גארדן כולם מכירים, אולם אם אתם רוצים לגלות את התרבות האמירתית לעומק, לשמוע על המורשת הערבית והמוסלמית של האזור, ולפגוש את תושבי המקום - אתם מוזמנים לסיורים שלנו, כי הדרך הכי נעימה להכיר מקום חדש היא עם מדריך דובר עברית. סלאם דובאי מציעה מגוון רחב של סיורים מודרכים בעברית בדובאי ובאמירויות - סיורים בקבוצות קטנות או סיור פרטי. אז תנו לנו להיות השותף המהימן שלכם לטיול בלתי נשכח.

רשיון הדרכה מקומי

ממשרד התיירות בדובאי

ניסיון רב בהדרכה

בדובאי מאז 2019

דוברי עברית

שיהיה לכם קל לתקשר

גרים בדובאי

מכירים את כל המקומות

ההיסטוריה והמורשת באיחוד האמירויות מרתקים ואנחנו כל הזמן לומדים דברים חדשים. מבקרים באתרים היסטוריים, נפגשים עם תושבים מקומיים, קוראים על המורשת, מבקרים במקומות שיכולים לעניין תיירים ובעיקר נשארים מעודכנים עבורכם כדי לספק חווית הדרכה ברמה הגבוהה ביותר.

צוות המדריכים שלנו עבר הכשרה יסודית ומבחנים מטעם משרד התיירות בדובאי וממשיך לשפר את הידע ויכולות ההדרכה שלו.

הקשר האישי עם מפעילי האטרקציות ומנהלי הפעילויות השונות בדובאי, מאפשר לנו להשיג עבור המטיילים את החוויה הטובה ביותר. מאז 2019 אנו בקשר מתמיד עם הרשויות המקומיות, אטרקציות וכל המקומות התיירותיים שיכולים לעניין את התיירים הישראלים.

בין אם אתם רוצים להכיר את המקומות ה”סודיים” בעיר, להכיר עובדות מעניינות מההיסטוריה שלא כולם מכירים או להיפגש עם אנשי מפתח – נשמח לעזור לכם עם הידע והנסיון שלנו.

כולם מחפשים בימינו יעד חדש ורענן המציע סיורים ״מחוץ לקופסה״ וחופשות יוקרה ייחודיות – דובאי ואיחוד האמירויות הערביות בכלל עונים על הצורך הזה בדרך הטובה ביותר.

הנסיון האדיר שלנו בשוק המקומי וידע מעמיק על היעד, עוזרים לנו לספק סיורים קבוצתיים בלתי נשכחים.

אנו נהיה השותף המהימן שלכם בטיול שמומחה בכל הנושאים שקשורים לאיחוד האמירויות הערביות, ונספק חווייה בלעדית הכוללת סיורים מודרכים. מדריכי הטיולים המורשים והרב-לשוניים שלנו מאפשרים לנו לספק את כל הצרכים שלכם.

צרו עימנו קשר וקבלו הצעת מחיר למדריך דובר עברית.

להזמנת מדריך דובר עברית בדובאי
* שלחו לנו תאריכים, כמה אנשים ובקשות מיוחדות