5/5

דירוג TripAdvisor

4.8/5

דירוג גוגל עסקים

4.8/5

דירוג פייסבוק

LOWE היא מסעדה שקטה בלב שכונת מגורים יוקרתית בדובאי, המציעה מגוון מטעמים הנעשים על גריל באש פתוחה. גם ארוחות הבוקר נהדרות והמקום מציע שפע אירועים לסועדים.

לאחר הפסקה ארוכה של מספר חודשים בשל משבר הקורונה, קפה מסעדה LOWE הפופולרי בדובאי הודיע לאחרונה על חזרה לפעילות. בתחילת חודש אפריל, עדיין לא היה ברור האם המסעדה תשוב בכלל לפעילות, אך הודעה חדשה בעמוד הבית שלהם מסירה כל ספק – הם חזרו.

אוכל אקספרימנטלי

בית הקפה הוא מיזם של שני מסעדנים אוסטרלים, בעלי 3 מסעדות בעיר פרת, שהגיעו לדובאי לפני מספר שנים. השניים שמו לב שבדובאי אין כמעט בתי אוכל עצמאיים, ורוב המסעדות נמצאות בתוך בתי מלון בהם “מבשלים אוכל של אחרים”, כך אמרו בריאיון למגזין The National במאי 2019. זו הייתה אחת הסיבות העיקריות להקמת המקום, שמציע מבחר מנות מקוריות שרובן נועדו לאכילה משותפת.

לואו הוקם ב-2019 במתחם המגורים היוקרתי קואה קנווס, וידוע בעיקר במשיכתו את הדור הצעיר, שאוהב את האוכל הפשוט והלא מסובך לצד האפשרות לשבת במרפסת עם חיית המחמד. התפריט משלב מנות מסורתיות לצד אופציות חדשניות, והמקום ידוע ב”ניסויי האוכל” שהוא מקיים מדי פעם בפעם. כמו כן המקום מציע גם שירות משלוחים וטייק אוואי בשם Tuck Shop.

לא רק מסעדה

בין הארוחות והמנות הייחודיות, לואו מציעה גם אירועים מיוחדים הנערכים במקום – שיעורי יוגה, סדנאות בריאות ואורח חיים נכון, הדרכה רוחנית ועוד. כל אלו מוסיפים אווירה מיוחדת למקום הייחודי ממילא, ויוצרים קהילה גדולה המאוגדת סביב נושאי בריאות.

מעבר לכך המסעדה מקפידה להיות גם אקולוגית ככל שניתן. אין בה שום דבר שעשוי מפלסטיק, גם לא קשיות שתייה; המקום מחויב למחזור התוצרים שלו, ואפילו קופסאות המשלוחים עצמן עשויות מחומר צמחי מתכלה. הם גם שמחו מאוד לשמוע שהחל מינואר 2021, ממשלת דובאי מחייבת לציין את הערך הקלורי של המאכלים במסעדות.

נא לשים לב: באתר הבית מצוין במפורש שהמקום אינו מקבל כסף מזומן, אלא כרטיסי אשראי בלבד או אמצעי תשלום דיגיטליים אחרים (כגון Apply Pay). מומלץ להזמין מקומות מראש.

מיקום המסעדה ויצירת קשר

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

עוד :

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

מסעדות מומלצות בדובאי:

בדירוג TripAdvisor

בדירוג TripAdvisor

5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!