מסעדת המטבח הכשר של אלי

Elli's Kosher Kitchen

נגן וידאו

דירוג TripAdvisor

3.8/5

דירוג גוגל עסקים

5/5

דירוג פייסבוק

המסעדה הכשרה הוותיקה ביותר בדובאי, ובאיחוד האמירויות בכלל, היא ללא ספק Elli’s Kosher Kitchen. בואו ליהנות מאוכל יהודי כשר כהלכתו.

אודות המקום

הרבה לפני הסכמי אברהם שנחתמו בין ישראל ואיחוד האמירויות הערביות, השפית אלי קריאל ובעלה עברו עם שלושת ילדיהם לדובאי בשנת 2013. אומנם אלי עצמה היא ילידת דרום אפריקה והוריה ממוצא יווני, אבל אהבתה לאוכל כשר הפכה לחלק בלתי נפרד מזהותה.

“המטבח הכשר של אלי” (EKK) הוקם בדובאי בנובמבר 2018, והחל מדצמבר 2020 ממוקם במלון הילטון אל האבטור. המקום מציע הן תפריט יהודי כשר והן משלוחי אוכל כשר ברחבי העיר. בנוסף ניתן להזמין גם אוכל מוכן לשבת, כמיטב המסורת. כל האוכל במסעדה הוא כשר גלאט מהדרין בהשגחת איחוד קהילות האורתודוקסים באמריקה (OU), תחת עינו הפקוחה של הרב יהודה סרנה בדובאי.

למעוניינים לאכול במקום עצמו – מכיוון שמספר המקומות במסעדה מוגבל, מומלץ ואף רצוי לבצע הזמנות מראש. המסעדה פתוחה בימי ראשון עד חמישי, בין השעות 6 וחצי בערב ל-10 בערב.

תפריט על קצה המזל

עיקר התפריט ב-EKK נשען על אוכל ים תיכוני מגוון, ובו מנות כגון סלטים לסוגיהם (סלט ישראלי, סלט תפוחי אדמה ועוד), מבחר מנות פתיחה (מזטים, ממרחים), מנות ראשונות קלות כגון קציצות דגים וכן מנות עיקריות כגון מרק חרירה, פסטות וכן מאכלי ים ובשר עוף. לסיום יש גם קינוחים כגון עוגת תמרים אמירתית, עוגת שוקולד טבעונית, עוגת לימון וכן כוס פירות.

המעוניינים להזמין אוכל מוכן לשבת, צריכים לעשות זאת מראש עד השעה 4 אחר הצהריים בימי חמישי. התפריט לשבת כולל ארוחות מלאות עבור שישי ושבת בעלות של 750 דירהם. כמו כן ניתן להזמין גם חלות ממבחר סוגים.

קבוצות טיולים ושיתופי פעול

המטבח הכשר של אלי מקדם בברכה שיתופי פעולה בתחומים כגון אוכל, טיולים, אירוח, אירועים ועוד. כל מי שמעוניין ליצור שותפות ושיתופי פעולה עם המסעדה בתחומים הללו ובתחומים מקבילים נוספים, מוזמן ליצור קשר באתר הבית של EKK.

בעלה של אלי, רוס קריאל, גם הוא עוסק בתחום המזון – וכיום מספק ארוחות כשרות מוכנות לחברת התעופה אמירטס. טרם שיתוף הפעולה הזה, אמירטס קיבלה את האוכל הכשר עבור נוסעיה מספק בתאילנד.

מיקום המסעדה ויצירת קשר

בדירוג TripAdvisor

בדירוג TripAdvisor

בדירוג TripAdvisor

5/5

בדירוג TripAdvisor

בדירוג TripAdvisor

בדירוג TripAdvisor

בדירוג TripAdvisor

5/5

בדירוג TripAdvisor

מסעדות מומלצות בדובאי:

4/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!