4.5/5
דירוג TripAdvisor
4.7/5
דירוג גוגל עסקים
4.8/5
דירוג פייסבוק

את בניין בורג’ חליפה לא תוכלו לפספס. זהו גורד השחקים הגבוה ביותר בעולם אשר נישא לגובה 828 מטרים. ב-163 הקומות ישנם אזורי מסחר, דירות ושפע של שטחי בידור. אי אפשר להתעלם מהעוצמה שלו ואתם לא תרצו להסתפק במבט מרחוק.

דובאי יודעת ליצור חוויה עוצמתית. היא אמנם ארץ מדברית, אך מפתיעה כל פעם מחדש עם מבנים יוצאי דופן וחשיבה שוברת גבולות. בניין בורג’ חליפה מוכיח לנו שהכל אפשרי כשרוצים ואתם, כמבקרים, תוכלו לעלות עד לקומה ה-124 כדי להתרשם מהים, האיים של דובאי ומראה מפעים של בניינים באמצע המדבר.

יכול להיות שכבר ביקרתם במספר בניינים גבוהים מסביב לעולם, אך לא הייתם בבניין הכי גבוה אשר גובהו הוא פי שלוש ממגדל אייפל שבפריז ופי שתיים מהאמפייר סטייט בילדינג שבניו יורק. מרפסת הצפייה גם היא הגבוהה ביותר בעולם כך שאתם עומדים לפני תצפית שלא ראיתם ולא תראו בשום מקום אחר.

עולים לקומה 124 תוך דקה

אל הקומות העליונות תגיעו במעלית שתיקח אתכם לנסיעה הארוכה ביותר שתוכלו לחשוב עליה. אגב, העלייה נעשית בקצב של 10 מטרים בשנייה והיא מגיעה מקומת הקרקע אל התצפית שבקומה ה-124 תוך דקה אחת בלבד. במרפסת התצפית יחכו לכם לא רק הנוף המרהיב של דובאי אלא גם טלסקופים בעלי תכונה מיוחדת שמאפשרת לכם לראות כיצד נראית העיר בשעות היום או בשעות הלילה. כדאי שתדעו שזמן הבילוי הממוצע במרפסת עומד על כשעה, כך שאתם בהחלט צפויים לעבור חוויה יוצאת דופן.

לנוחיותכם, כדאי להזמין כרטיס עליה למגדל מבעוד מועד או לפחות לתכנן את הטיול שלכם בשילוב עם אטרקציות נוספות. אם תרצו, תוכלו ללכת ברגל במעבר המקורה אל קניון דובאי לפני הביקור שלכם בבניין, לאחר הביקור או כדי להמתין לתורכם לעלות.

מעבר לאזור רכישת הכרטיסים למעלית בכניסה תוכלו לצפות בתצוגות אינטראקטיביות אשר יספקו לכם מידע על גורד השחקים, אופן הבנייה שלו וקצת על ההיסטוריה המרתקת.

איך להגיע לבורג׳ חליפה ובאיזה שעות אפשר להיכנס?

המגדל פתוח בכל ימות השבוע, מדי יום הוא נפתח בשעה 9 בבוקר ונסגר בשעה 11 בלילה. הכניסה האחרונה לפני הסגירה היא 45 דקות לפני הסגירה.

הבורג ‘ח’ליפה ממוקם במרכז העיר (דאונטאון דובאי), ממש ליד קניון דובאי. אם אתם נוסעים במטרו, סעו בקו האדום לתחנת בורג׳ ח’ליפה, משם תוכלו לקחת את אוטובוס F13 ולרדת בתחנה הבאה, שהיא תחנת האוטובוס של קניון דובאי. תוכל לראות את מסלול האוטובוס F13 המצוין בכחול למטה.

ניתן גם ללכת לקניון דרך גשר ממוזג. הליכה זו אורכת כ -15 דקות, ויש שבילים נעים (כמו הסוג שנמצא בשדות תעופה) כדי להקל על הולכי הרגל.

ברגע שמגיעים לקניון דובאי, עליכם לעבור דרך הקניון לקומת הקרקע התחתונה (המכונה גם LG).

מחיר כרטיסים לבורג׳ חליפה ואיפה קונים כרטיס?

משרד הכרטיסים לבורג ‘חליפה נמצא בתוך קניון דובאי, ליד מסעדת הכריכים Subway בקומת הקרקע התחתונה. ניתן לקנות כרטיס ישירות דרכנו אונליין כאן בעמוד.

כמה עולה כרטיס?

 • בשעות העומס: תצפית בקומה 124 + 125 + 148 תעלה 520 דירהם למשתתף (כ-450 ש״ח).
 • לא בשעות העומס: תצפית בקומה 124 + 125 + 148 תעלה 380 דירהם למשתתף (כ-330 ש״ח).

חוויות נוספות במבנה ובסביבתו:

 • מזרקות המים של דובאי – החל מ-45 דירהם.
 • סיור במוזיאון שינגדאהא ומוזיאון איתיחאד – החל מ-35 דירהם.
 • מזרקות המים של דובאי – החל מ-20 דירהם.
 • בראנץ’ קיץ במועדון הבורג’ – החל מ-195 דירהם.
 • סיור אדריכלי באופרה של דובאי – החל מ-75 דירהם.
 • סיור מאחורי הקלעים באופרה של דובאי – החל מ-95 דירהם.

5 עובדות מרשימות על בורג׳ חליפה שלא ידעתם

 1. המגדל הגבוה בעולם מגיע לגובה שיא של 828 מטר וניתן לראות אותו ממרחק של 95 קילומטר.
 2. חוץ מהיותו המגדל הגבוה בעולם לפי ספר השיאים של גינס, הבורג׳ חליפה מחזיק עוד בכמה שיאים נוספים: המבנה החופשי הגבוה ביותר בעולם, בעל המספר הגבוה ביותר של סיפורים בעולם, יש לו את הקומה הגבוהה ביותר בעולם, עם מרפסת התצפית החיצונית הגבוהה ביותר בעולם, עם המעלית עם מרחק הנסיעה הארוך ביותר את העולם, ויש לו מעלית השירות הגבוהה בעולם.
 3. המשקל של המגדל עצום לא פחות מהגובה. עד כמה? רק הבטון שווה ערך למשקל של כ-100,000 פילים והאלומיניום למשקל של כ-3 מטוסי נוסעים אזרחיים.
 4. המעליות במגדל הן מהמהירות בעולם ונעות במהירות של כ-10 מטר בשניה, מה שמאפשר לה להגיע לקומה ה-124 תוך דקה בלבד.
 5. בתקופת שיא הבנייה של המגדל עבדו עליו כל יום במקביל 12,000 פועלים

עוד פרטים מרתקים בסרטון הבא:

 

מיקום האטרקציה

د.إ380د.إ520 למשתתף
נקה

עוד אטרקציות :

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!