4.5/5
דירוג TripAdvisor
4.7/5
דירוג גוגל עסקים
4.9/5
דירוג פייסבוק

מיליון מטר רבוע, 1,200 חנויות, אטרקציות מדהימות וכל מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות. קניון דובאי הוא חוויה שאסור לפספס.

אין דבר כזה טיול לאמירויות בלי לעשות קצת קניות, וקניון דובאי הוא אחד מהמקומות שאתם פשוט חייבים לעצמכם. זהו הקניון החמישי בגודלו בעולם, עם 4 קומות בשטח מטורף של 1.1 מיליון מטר רבוע, שכולל 1,200 חנויות, שוק זהב מקורה, מפל מלאכותי, מרכז החלקה על הקרח, אקווריום ענק ופארק שעשועים.

למרות שמדובר במדינה קטנה פי 5 בהשוואה לישראל, דובאי היא אחת הידועות והפעלתניות ביותר מקרב 7 האמירויות במפרץ הפרסי. עיר הבירה שלה, שגם היא נקראת דובאי, היא למעשה העיר הגדולה ביותר באיחוד האמירויות הערביות, והיא זו שמציעה את עיקר השפע הבלתי נתפש המקושר למקום.

בדובאי תמצאו מעל 60 קניונים ומרכזי קניות בשטחה, אך קניון דובאי הוא בהחלט הפנינה הזוהרת ביותר מכולן; מקום 1 ברשימת 10 מרכזי הקניות הטובים ביותר באתר TripAdvisor. אלף ומאתיים החנויות בשטח הקניון מציעות כל מוצר ומותג שאפשר להעלות על הדעת, אך האטרקציות הייחודיות במקום הן אלו שמשדרגות אותו באמת.

קניון דובאי נבנה במשך קצת יותר מ- 4 שנים ליד בניין הבורג’ חליפה, בעלות כוללת של 20 מיליארד דולר. כיום הקניון נמצא בתהליך הרחבה של 93,000 מטרים רבועים נוספים, כדי שיוכל להכיל 100 מיליון מבקרים בשנה. בנוסף לחנויות – במקום תמצאו גם שפע מסעדות ובתי קפה, אפשרויות שהייה מגוונות ואפילו שירות הסעות פנימי שייקח אתכם למחוז חפצכם.

אחת החוויות שאסור לפספס בקניון היא מפלי המים (The Dubai Mall Waterfalls). מדובר באטרקציה ייחודית בגובה 24 מטרים ובהיקף של 30 מטרים, החוצה את כל 4 הקומות בקניון, וכוללת פסלי פיברגלס של צוללנים. לא משנה באיזו קומה מקומות הקניון אתם נמצאים, החוויה של לעמוד ולצפות במבנה המים האדיר הזה היא חד פעמית. שווה בהחלט!

מפלי מים בקניון דובאי

3.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!