סיורים בדובאי שלא תוכלו לשכוח

אז הגעתם לדובאי, מה עושים חוץ מלבקר באטרקציות השונות? אחרי הרבה מחקר ואפיון, יצרנו עבורכם סיורי פרימיום כך שתוכלו לחוות מכל העולמות שיש לדובאי להציע. החל מדיונות במדבר, אזורי המים והעיר עצמה. כל הסיורים שלנו כוללים הדרכה צמודה בעברית ואיסוף והחזרה למלון.

כל הסיורים כוללים:

סיורים מודרכים
דובאי - עיר עתיקה

סיור מורשת בעיר העתיקה של דובאי

ספארי במדבר דובאי

אקסטרים דזרט ספארי במדבר דובאי

סיור לאבו דאבי

גילוי סודותיה של אבו דאבי הקסומה

בורג׳ חליפה

סיור לבורג׳ חליפה והאקוריום של דובאי

למה לצאת לסיורים דווקא איתנו?

דובאי מציעה לתיירים לא רק חופשה מופלאה עם עושר רב מסביב ושפע של אטרקציות. היא מדינה מרתקת מבחינה תרבותית, עם ממצאים ארכיאולוגיים עתיקים מאד ומראות מגוונים. בסלאם דובאי שמנו לעצמנו למטרה להכיר לכם את המדינה ואנו מוציאים סיורים מודרכים וטיולי קבוצות במקומות הכי מרתקים, אלו שתיירים רגילים פשוט לא מגיעים אליהם.

בין אם אתם מתרגשים מטיול במדבר על גבי גמלים או בסיור ג’יפים ובין אם אתם רוצים לסייר בעיר העתיקה, אנחנו ניקח אתכם לשם. הסיורים והטיולים שלנו מיועדים לקבוצות קטנות או גדולות והמדריכים שלנו הם דו-לשוניים כך שתוכלו לשאול כל שאלה לאורך כל הדרך ולהעמיק את החוויה בדיוק כפי שאתם רוצים. אנחנו מציעים לכם שפע של סיורים כאשר תוכלו לצאת איתנו לסיור יחיד או לצאת איתנו לטיול מאורגן, לפי בחירתכם.

הצוות שלנו זמין עבורכם בכל רגע ותוכלו לשאול אותנו גם ברגע האחרון על סיור שיוצא, אך לנוחיותכם נציע לכם ליצור קשר כבר מהארץ ולשמוע על האפשרויות שעומדות לרשותכם בחופשה. אנחנו מכירים היטב את דובאי, מנוסים בהוצאת טיולים ופיתחנו קשרים עם נותני שירות שישמחו לעמוד לרשותכם ולהפוך כל סיור וטיול למרגש הרבה יותר.

יחד איתנו תוכלו לצאת לסיורים מסודרים כאשר תוכלו לקרוא מראש על המקומות בהם נבקר כדי להחליט שהסיור מתאים לכם. בנוסף, אנחנו מבטיחים לכם חוויה בלתי מתפשרת ושנגיע לכל נקודות השיא שיש לדובאי להציע.

הסיורים שלנו מלווים במדריכים מקצועיים, מנוסים ודו-לשוניים. כל המחירים מפורסמים מראש כך, ללא עמלות נסתרות ובלי הפתעות לא רצויות.

לנוחיותכם, הסיורים והטיולים שלנו מגוונים, עוברים במקומות הכי מעניינים וחלקם נמשכים יום שלם ואחרים חצאי ימים. אתם תוכלו להחליט איך הכי נוח לכם לראות את דובאי ותמיד תוכלו להתייעץ איתנו לגבי היעדים השונים, הסיורים ואנחנו נשמח להמליץ על אלו שמתאימים בדיוק עבורכם. איתנו תוכלו לצאת לסיורים בעיר העתיקה, לשוט בתעלות דובאי, לעלות יחדיו לקצהו של בורג’ ח’ליפה, לסייר באמצעות סירות גומי, לצאת לטיול ג’יפים במדבר ואפילו לנסוע יחדיו לאבו דאבי.

הניסיון, הידע, ההיכרות שלנו עם דובאי מאפשרים לכם להכיר את המדינה מזווית אחרת, מרגשת, מלמדת וכל זאת בהתאם לציפיות האישיות שלכם.

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!