4.5/5

דירוג TripAdvisor

4.4/5

דירוג גוגל עסקים

4.7/5

דירוג פייסבוק

זומה היא מסעדה יפנית שיקית במיוחד בלב דובאי, המעוצבת בפלדה, עץ וגרניט ומגישה מטעמי סושי וגריל לאכילה משותפת. תתכוננו ליהנות.

אם חשבתם שאוכל יפני מסתכם בסושי, מסעדת זומה תפריך את התיאוריה שלכם במהרה. די במבט חטוף בתפריט העשיר במקום, כדי להבין שאוכל יפני הוא מעשה מרכבה הכולל מבחר אפשרויות. המסעדה מציעה עשרות רבות של מנות לארוחות בראנץ’, צהריים וערב, לצד תפריט משקאות עשיר וקינוחים עשירים. כמו כן ניתן למצוא גם ריבוי מנות טבעוניות ונטולות גלוטן.

לא רק בדובאי

עם 16 סניפים הפזורים ברחבי העולם, מארצות הברית ועד אירופה ואסיה, זומה היא רשת מסעדות יפניות מוכרת ובעלת מוניטין רב שנים שהתחילה את דרכה בשנת 2002. סניף דובאי הוקם בשנת 2008 במרכז הפיננסי בעיר (DIFC), ומציע תפריט יפני מודרני המוגש בסגנון איזאקאיה (Izakaya) – מנות קטנות המעודדות אכילה שיתופית ולא רשמית בין יושבי השולחן.

תפריט המשקאות נשען בעיקר על סאקה ומגוון סוגי בירות, לצד רשימת קוקטיילים קטנה בהתמחות מיוחדת של המקום. ניתן להזמין מראש גם take away לאיסוף עצמי, וכן ארוחות פרטיות לקבוצות של עד 20 איש, בחדרי אירוח פרטיים וסגורים עם שולחנות עץ ארוכים. לחילופין ניתן לחלק את החדר לשניים, כאשר בכל חלק יושבים עד 10 אנשים. חדרים אלו מיועדים גם לאירועים פרטיים נוספים; מומלץ לברר ולתאם מראש עם המסעדה.

למרות שזומה היא מסעדה ותיקה בדובאי שנפתחה לציבור לפני יותר מעשור שנים, היא ממשיכה להיות רלוונטית עד היום ולגרוף אינספור מחמאות ותשבחות. בדיוק לאחרונה גרפה את פרס המסעדה הטובה ביותר לשנת 2020 במגזין טיים אאוט; וביקורת שנכתבה במגזין היוקרתי קונדה נאסט, הגדירה את מאכלי הסושי והסשימי במקום כטובים ביותר בעיר.

“המטרה לא הייתה להקים מסעדה יוקרתית של בישול עילי, אלא לספק תוצרים איכותיים בסביבה מתוחכמת אך רגועה”, אמר אחד המייסדים בריאיון למגזין האמירויות, The National. ואכן נראה שזומה דובאי, על העיצוב הלאונג’י שלה והאווירה הכמעט מסיבתית במקום, מספקת היטב את הסחורה כבר מעל לעשור.

מיקום המסעדה ויצירת קשר

4/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

מסעדות מומלצות בדובאי:

בדירוג TripAdvisor

בדירוג TripAdvisor

5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!