מועדון וואייט דובאי

(White Dubai Club)

נגן וידאו
5/5
דירוג פייסבוק

3.5/5

דירוג TripAdvisor

3.6/5

דירוג גוגל עסקים

מדובר במועדון הכי מפורסם ונחשק בדובאי. למי שמחפש בילוי שיתאם את הטעם היוקרתי של דובאי – לא מומלץ לפספס. תתכוננו לדפוק הופעה לפני שתצאו לוויט (יש קוד לבוש!), לא מדובר בעוד מועדון מקומי לערב טיפוסי. בואו לחוות את המועדון המוצלח ביותר שיש לדובאי ואולי לכל איחוד האמירויות להציע.

המועדון עשה היסטוריה בסצנת חיי הלילה בתור המועדון באוויר הפתוח הראשון בדובאי עם טכנולוגיות סאונד ותאורה מתקדמות. וואייט נבחר במקום ה-15 מתוך 100 המועדונים הטובים בעולם לפי המגזין Dj Mag.

המקום משתרע על 1500 מטרים מרובעים ויכול להכיל עד 400 איש בוא זמנית בנוסף לעוד 100 מקומות בחדרים פרטיים, סך הכל 500 בליינים מוזמנים לפקוד את המקום מדי ערב באותו הגג המפואר ולהנות מחוויית בילוי דובאית אקסקלוסיבית. מעבר להשקעה במיקום ובמערכות הסאונד והתאורה של הוויט, הצלחתו של המועדון נתמכה גם בעזרת מיתוג ושיווק נכון. עם מעל 250 אלף עוקבים בחשבון תוסס באינסטגרם מצליחים הוויט להתבלט בזירה הבינלאומית ולהמשיך להצליח למשוך אליהם תיירים ומקומיים.

הופעות אמנים בינלאומיים במועדון

סצנת המוזיקה העיקרית שמתחוללת מדי ערב כוללת בעיקר ראפ, היפ הופ ומוזיקה אלקטרונית. שווה מאד לעקוב אחרי האירועים המתוכננים בוויט ולנסות להגיע לאחד המופעים הגדולים, זמרים מפורסמים מכל העולם מגיעים להופיע במהלך השנה לדוגמה וויז קליפה, ריטה אורה, ג׳ייסון דרולו ועוד אהובים רבים. מעבר לביקורים המתוכננים של זמרים מפורסמים במועדון, הוויט ידוע כמקום שמנקז אליו סלבס – שווה לשים לב מי דוחף אותך בתור לבר. אגב תורים, ההמתנה הממוצעת לוויט מתוארת כחוויה ממוצעת של 30-60 דקות בתור לסלקציה. מוזמנים להתאזר בסבלנות ובמיטב הופעתכם.

מי עומד מאחורי כל זה?

למעשה החוויה הכללית בוויט מיישרת קו עם החוויה הכללית בדובאי ולוקחת את סצנת חיי הלילה לצעד הבא בו הבילוי יוקרתי ומפואר. מאיפה ההשראה לשם וויט דובאי? ובכן, המועדון נקרא על שם מקסימיליאן וויט, יזם בריטי מנוטינגהם. הצלחתו של וויט בסצנת חיי הלילה החלה עוד באנגליה כאשר הוכתר להיות בעל הבר הצעיר ביותר במדינה בגל 17 בלבד.

בהמשך דרכו המשיל להקים אימפריית מועדונים וברים בינלאומית שהתפשטה גם לדובאי. כיום וויט מבלה את רוב השנה בדובאי וחי חיי פאר המתועדים בחשבון אינסטגרם שגרף לא פחות מ 4 מיליון עוקבים. יתכן כי ההצלחה המסחררת של מועדון הוויט לא הייתה מתקיימת ללא בעלים דומיננטי ומנוסה בזירה הבינלאומית של סצנת חיי הלילה.

לסיכום, ביקור במועדון הוויט הוא בגדר חובה לחובבי מסיבות בסגנון היי קלאס. כדאי לברר לפני שמגיעים באינטרנט לגבי אירועים משתנים.

4/5

בדירוג TripAdvisor

2.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

עוד מקומות בילוי בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

3.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!