4.6/5
דירוג פייסבוק

4/5

דירוג TripAdvisor

4.1/5

דירוג גוגל עסקים

היישר מאיביזה ומקסיקו

מועדון הבלו מרלין הוא סניף אחד מרשת מועדוני “בלו מרלין” ומצטרף לשני סניפים נוספים ומוצלחים במקסיקו ואיביזה. קונספט המועדונים מעט משתנה בין הסניפים, כאשר השלוחה בדובאי מציעה בילוי אלגנטי באיזור שפת החוף. לבלו מרלין תוכלו לבחור האם תרצו להגיע כבר בשעות הבוקר המאוחרות ולתפוס שיזוף, להגיע לאכול צהריים, להגיע לצפות בשקיעה לצד קוקטייל מפנק או כבר להגיע לשיא הערב כשרחבת הריקודים כבר סואנת. 

תגיעו ברכב, יאכטה או הליקופטר?

למעוניינים באווירה מוזיקלית ותוססת יותר, היום המומלץ להגיע הוא ערב יום ראשון בו מגיעים אמנים בינלאומיים לתקלט ולהופיע. המרלין גולש אל חיי הלילה במקצועיות ומקיים ערבים ידועים ברמה גבוהה ומקיים מסיבות מעולות ופופלריות. מעבר לקהל איכותי המקום ממוקם בחלל באוויר הפתוח המצויד במיטב מערכות הסאונד והתאורה כסטנדרט של סצנת חיי הלילה בדובאי. המקום יושב על תעלת מים שיוצאת אל הים ונותן אווירה חופית וחולית אך אל תתנו לאווירת החוף להטעות אתכם – מדובר על מקום אקסקלוסיבי מאד לתפארת היוקרה הדובאית. כמה אקסקלוסיבי אתם שואלים? ובכן, מועדון הבלו מרלין מאפשר גישה בכמה דרכים שונות. מעבר להגעה סטנדרטית ברכב, מועדון הבלו מאפשר גישה עם יאכטה. ועם במקרה היאכטה שלכם תפוסה באותו היום, תוכלו להשתמש במנחת ההליקופטרים של המועדון, ככה שממש לא יהיה לכם תירוץ לא להגיע.

רמה בינלאומית

הבלו מרלין הוא אחד המועדונים היותר בינלאומיים בסטנדרט ובביצוע שיש לדובאי להציע. ביקור במקום יוכיח לכם סטנדרט בינלאומי  דרך שיתופי פעולה של המועדון עם חסויות של חברות בינלאומיות שעובדות בשיתוף עם המקום. יציאה לבלו מרלין מומלצת למי שרוצה לקבל טעימה מהתוצר המוגמר של שילוב בין האופי היוקרתי של דובאי והמוניטין של איביזה בסצנת חיי הלילה. שילוב זה הוא בהחלט שילוב מנצח שמבטיח חוויה מהנה לכל מי שמבקש לטעום מחיי הלילה (או מחיי היום במקרה של המרלין) שיש לדובאי להציע.

2.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

3.5/5

בדירוג TripAdvisor

עוד מקומות בילוי בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

3.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!