4.9/5
דירוג פייסבוק

4.5/5

דירוג TripAdvisor

4.5/5

דירוג גוגל עסקים

בר האפטאון אמנם נראה עוד רופטופ ברשימה הארוכה שיש לדובאי להציע, אבל מי שיגיע לשם לערב יבין במהרה שזהו מקום מיוחד. כאשר רוב הרופטופים מציעים נוף על העיר עצמה, אפטאון בר ממוקם ממש על החוף ומציע נופים מרעננים המתפרשים אל הים כשמצד אחד תוכלו לחזות בגורדי השחקים ובצד השני בים הפתוח.

לאור המיקום הנהדר של האפטאון, תוכלו להגיע החל משעות אחר הצהריים ולצפות בשקיעה על קו המים כל הדרך מהקומה העשרים וארבע. את הצפייה בנופים תוכלו להעביר על ספות נוחות עם אופציה לבקש שמיכות ובעצם ממש להתכרבל באפטאון, לקראת השקיעה/הכוכבים או אורות העיר. הנהלת המקום כנראה מודעים לאטרקציית צפיית השקיעה שהם מספקים ואפילו נתנו שם לתקופה הזאת של היום, “sundowners”, בה תוכלו להנות ממגוון משקאות בחמישים אחוז הנחה. עוד ערב מוצלח בבר האפטאון הוא ערבי שלישי המכונים “uptown girl”, בהם נשים מקבלות משקאות מסויימים חינם בשעות 20:00-23:00.

מקום וותיק ומוצלח

לרעבים מבנינו המקום מגיש מנות טאפאס לנשנוש, יש המלצות רבות על מנת הכנפיים. בר האפטאון הוא אחד הרופטופים הוותיקים והאהובים בדובאי. קהל היעד העיקרי של המקום הוא כנראה אורחי המלון בו הבר ממוקם – ג׳ומריה ביץ׳ הוטל, אך המקום מושך אליו אורחים רבים ששמעו על המקום בזכות המוניטין שלו כאחד הרופטופים המומלצים שיש לדובאי להציע.

בר האפטאון בהחלט קורא תיגר על הגדרת המילה רופטופ כשלמעשה הוא באמת מתנהג יותר כלאונג׳ בר אקסקלוסיבי ומתוחכם. רגע לפני שיצאתם לאפטאון בר, תזכרו שזה אחד המקומות היותר ״בקלאס״ של דובאי ולכן שפרו הופעתכם על מנת להשתלב בנוף האנושי.

מיקום ויצירת קשר

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

5/5

בדירוג TripAdvisor

עוד מקומות בילוי בדובאי:

4/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

2.5/5

בדירוג TripAdvisor

3.5/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!