4.6/5
דירוג פייסבוק

4/5

דירוג TripAdvisor

4.3/5

דירוג גוגל עסקים

מועדון הקוואלי בולט באופי הבילוי שלו. מדובר על מועדון שמציע אווירת ביניים בין מסיבת ריקודים ומסעדה אלגנטית. אורחים במועדון יוכלו לבחור אם להנות מארוחת ערב יוקרתית, לשבת במתחם הלאונג׳ או להמשיך לרקוד ברחבה. 

אופנה יוצרת מסיבה

גם המועדון הזה הוקם על ידי המותג האופנתי של רשת האופנה האיטלקית ״קוואלי״ בעיצובו וניהולו של רוברטו קוואלי. את הסינרגיה בין אופנת המועדון לפאר המוצע בדובאי ניתן לחוות בקלות דרך הקדשת ערב שלם למועדון הקוואלי.

המועדון מקושט עם 3500 אבני סברובסקי שמשובצות בשנדלירים המפוזרים ברחבי המקום. חוץ מאדריכלות מהממת, גופי תאורה וסאונד משוכללים המקום מתהדר בהדפסי בעלי חיים שונים – סימן ההיכר האופנתי של רוברטו קוואלי.

כיאה למקום בעל סממנים איטלקיים גם המסעדה פועלת הניחוח איטלקי ומגישה מנות איטלקיות קלאסיות ברמה גבוהה.

ארוחת ערב בליווי מופע

למי שמחפש את החוויה הקלאסית שיש למקום להציע, מומלץ להזמין את ארוחת שלושת המנות הקבועות מראש ולהנות מהערב המלא שיש למועדון הקוואלי להציע. במהלך ארוחת הערב שתבחרו לא תוכלו להשאר אדישים למופעים האומנותיים המלווים את הארוחה.

התוכנית האומנותית משתנה לפי הערב והיא מגוונת מאד. המופעים שתוכלו למצוא בקוואלי כוללים הופעות מוזיקה חיות, מיצגי קרקס, אמני אש אקרובטיקה, מופעי ריקוד ועוד. לחובבי המופעים מומלץ להזמין מקום ישיבה טוב בעל תצפית מקסימלית על הבמה.

המועדון ממוקם במלון הבינלאומי מקבוצת פרמונט שנמצא במרכז המסחר של דובאי, עוד גורם המצביע על איכות המקום.

לסיכום, ערב במועדון הקוואלי מאד מומלץ לאנשים שמחפשים מעט ערך מוסף מעבר למסיבה קלאסית. מי שיבחר להגיע יהנה מערב רבגוני הנבנה בהדרגה, בעל שלבים שונים. הנאה מובטחת לחובבי הז׳אנר התרבותי.

מיקום ויצירת קשר

4/5

בדירוג TripAdvisor

2.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

3.5/5

בדירוג TripAdvisor

עוד מקומות בילוי בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

3.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!