4.3/5
דירוג פייסבוק

3.5/5

דירוג TripAdvisor

3.5/5

דירוג גוגל עסקים

הלילה בבודואיר הוא מעבר למסיבה תמימה. מדובר על מועדון מושקע ויוקרתי שמציע הרבה מעבר לעוד ליל בילוי בחוץ. לאחר ארוחת ערב מפנקת ורגועה תשימו לב שאווירת המקום משתנה בעזרת מוזיקה שמתחלפת לצלילים אלקטרוניים קיצביים, ולבסוף למסיבה סוערת. בואו לחוות ערב שונה המורכב מכנה שלבים בבודואיר.

כבר בצעד הראשון שתעשו אל תוך המועדון תבחינו בעיצוב המיוחד של המקום אשר הושפע מתקופת הרנסנס בצרפת. המקום מאובזר במנורות שנדליר זכוכית תלויים מהתקה ובציורי שמן – מיטב האווירה התרבותית של צרפת. לפני שתעשו את דרככם לרחבה אתם מוזמנים להתיישב ולהנות מארוחת ערב רגועה ולחזות בשלבים של הלילה – מארוחת ערב מתוחכמת למסיבה תוססת.

ישן וטוב

מבחינת הרקע של המקום, בודואיר הוקם בשנת 2002 מה שהופך אותו לאחד המועדונים הוותיקים של דובאי. בתחילת דרכו הבודואיר היה המקום הכי נחשב בדובאי לחיי לילה והחזיק במוניטין טוב בקרב  סצנת הבילויים. עם הפיכתה של דובאי ליעד בינלאומי נחשק נפתחו עוד מועדונים שאולי עקפו במעט את הבודואיר אך עדין כבודו מונח במקומו והוא נשאר ברשימת טופ 5 של דובאי, והוא עדיין ידוע בתור אחת נקודות המפגש הרלוונטיות לאליטה המקומית. דבר נוסף שמייחד את הבודואיר הוא הגודל והתפוסה שלו – עד 600 איש יכולים לפזז באותו הזמן במועדון.

סיבה נוספת להצלחתו של הבודואיר הוא הבעלים המפורסם שלו. החל משנת 2016 המועדון זכה לפנים חדשות בכל הנוגע לבעלות וניהול – קאמלש פארקה, זמר הודי מפורסם שהעניק למועדון יחסי ציבור תקשורתיים רבים. אחד הדברים שקאמלש קידם עבור המועדון הוא את ערבי הבוליווד המוצלחים המתקיימים מדי שבוע בבודואיר. מעט בירורים על דובאי מעידים על הנוכחות ההודית הגדולה בעיר. בסצנת חיי הלילה של דובאי קיימים מספר ערביי בוליווד מצליחים כשערב הבוליווד המוכר והמדובר ביותר בעיר מתרחש מדי שבוע בבודואיר.

למי שלא מתחבר לז׳אנר הבוליוודי, הסירו דאגה מלבכם, הטוב הזה לא ייחסך מכם. כל ערב תזכו לחוויה שונה בבודואיר על פי תוכנית שבועית משתנה, לדוגמה ימי שלישי נקראים ליידיז נייט בו נשים נכנסות חינם ומקבלות משקה ראשון חינם. מומלץ לברר לפני את התוכנית השבועית שתוכל לעזור לכם להגיע בלילה שהכי מתאים לכם.

מיקום ויצירת קשר

4/5

בדירוג TripAdvisor

2.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

עוד מקומות בילוי בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

3.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!