4.5/5
דירוג TripAdvisor
4.8/5
דירוג גוגל עסקים
4.9/5
דירוג פייסבוק

ככל הנראה כבר ראיתם בחייכם מזרקה אחת או שתיים, אך עוד לא ראיתם את מזרקות דובאי. ללא כל ספק מדובר באחת האטרקציות המעניינות והמיוחדות שתוכלו לצפות בהן. המזרקות מרקדות בקצב יוצא דופן והמופע יגרום לכם לחייך, לצחוק ולהתפעל.

אם יש משהו שאין עוררין עליו הוא שבדובאי יודעים איך ליצור אתרים, אטרקציות ומבנים יוצאים מן הכלל. כמו הבניינים, האיים המלאכותיים והקניונים המרשימים, כך גם מזרקות דובאי לוקחות את החוויה שנשמעת פשוטה ומרימה אותה במספר דרגות.

המזרקות ממוקמות על אגם בורג’ חליפה שגודלו 12 דונם וכל כולו מעשה ידי אדם. המזרקות היפיפיות מוארות על ידי לא פחות מאשר 6,600 אורות צבעוניים, 50 פרוז’קטורים ואורכן עומד על 275 מטרים. המים הניתזים מגיעים עד לגובה של 152 מטרים וכל זאת בליווי מוזיקה ערבית עדכנית.

בכל רגע שהמזרקה עובדת ניתזים לאוויר עד 83,000 ליטרים של מים. מבחינת המבנה, היא מורכבת מחמישה עיגולים ושתי קשתות. את המופע המרשים תוכלו לראות גם מרחוק, אך ניתן לשער שלא תרצו לוותר על החוויה ולבקר כאן לפחות פעם אחת כדי לצפות מקרוב באירוע.

שימו לב, המזרקות מונפשות עם אור ומוזיקה ופועלות מדי יום בשעה 13:00, בשעה 13:30 והחל מהשעה 18:00 מתחיל מופע כל חצי שעה עד לשעה 22:00 בימי חול. בסופי השבוע, מיום חמישי עד שבת, פועלת המזרקה מהשעה 18:00 עד לשעה 23:00.

כל המופעים של המזרקות פועלים בשילוב מוזיקה כאשר מסביב לאגם כולו ישנם רמקולים כך שתוכלו לשמוע היטב מכל מקום שתחליטו לעצור בו. כיוון שהמים מגיעים לגובה רב ובשטח גדול אפשר תוכלו לצפות במופע גם מכל נקודה בטיילת וכן ממבנים שנמצאים מסביב. ההמלצה שלנו היא להגיע לאזור לפחות ערב אחד במהלך הביקור שלכם.

אתם עומדים לצפות בכוראוגרפיה מרשימה ושלל אלמנטים שנוצרים תודות לשילוב בין מים, אור ומוזיקה. זוהי אחת מנקודות העצירה והאטרקציות שלא תרצו לפספס במהלך הטיול שלכם בדובאי.

עוד אטרקציות :

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!