מזרקות המים של הפאלם

The Palm Fountain

נגן וידאו
5/5
דירוג TripAdvisor
5/5
דירוג גוגל עסקים
5/5
דירוג פייסבוק

על אי מלאכותי לחופיה של דובאי, יושבת לה אחת האטרקציות הגדולות והמרשימות בתבל: מזרקות מים צבעוניות בשטח של יותר מ-7,000 מטר רבוע, המגיעות לגובה של 105 מטר. לאחרונה הוכרזו כמזרקות הגדולות בעולם.

כשמדובר באיחוד האמירויות, ובמיוחד בדובאי, אנחנו כבר יודעים שעושים הכול בגדול. חובבי האטרקציות הייחודיות ודאי ישמחו לשמוע שבדיוק לאחרונה – בסוף חודש אוקטובר 2020 – נוספה לדובאי עוד אטרקציה שווה, ששברה לא פחות משיא גינס עולמי: מזרקות המים הגדולות ביותר בעולם.

מזרקות דה פאלם תוכננו ונבנו על ידי חברת נאקיל קניונים, שעם יתר הישגיה ניתן למנות עשרות פרויקטים מוצלחים ברחבי איחוד האמירויות – למגורים, תיירות, בילויים ועוד. המזרקות הססגוניות ממוקמות במתחם הבילויים והקניות The Pointe, לא רחוק מהמיקום של מלון אטלנטיס דה פאלם באי הדקלים פאלם ג’ומיירה.

קצת נתונים ואפשרויות בילוי

שטחה הכולל של The Palm Fountain הוא 7,327 מטרים רבועים, עם 128 מזרקות הנפרשות על פני פלטפורמה של 130 מטר רבוע, ומתיזות מים עד לגובה של 105 מטר. כל זה מלווה במוזיקה מקומית, בינלאומית וקלאסית הגורמת למים לרקוד לצליליה – ומתובל ביותר מ-3,000 אורות לד צבעוניים ומרצדים שמוסיפים נופך מדהים למופע. המזרקות נקראות גם The Pointe Fountain, על שם מיקומן באי הדקלים.

לאחר שהוכרזו כמזרקה הגדולה ביותר בעולם, מזרקות דה פאלם למעשה גנבו את התואר הקיים ממזרקות Banpo Moonlight Rainbow Fountain בדרום קוריאה. מזרקות אלו נפרשות על פני שטח כולל של 2,519 מטרים רבועים בלבד, לעומת יותר מ-7,000 מטרים רבועים בדובאי (הבדל של כמעט פי 3).

המקום פתוח לציבור לאורך כל ימות השנה, ובו ניתן ליהנות ממגוון מופעי מים ומוזיקה מדי יום, החל מ-7 בערב עד 10 וחצי בלילה (בימי שבת עד רביעי), וכן עד 11 וחצי בלילה (בימי חמישי ושישי). כל מופע נמשך 3 דקות, ומרווח הזמן בין המופעים הוא חצי שעה. מעבר לחוויה המדהימה, כל הבאים למזרקות דה פאלם נהנים גם מאינטרנט אלחוטי חינם, גיפט קארד לרשת קניוני נאקיל, שירותי חניה ועוד.

מכיוון שהמזרקות נמצאות במתחם הבילויים דה פוינט, באי המקום יכולים ליהנות משפע אדיר של מסעדות, חנויות ואטרקציות נוספות.

מיקום האטרקציה

עוד אטרקציות :

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!