3.5/5
דירוג TripAdvisor
4.2/5
דירוג גוגל עסקים
4.2/5
דירוג פייסבוק

דובאי ידוע כיעד למצוא בו את כל מה שאתם יכולים לחלום עליו. הקניונים בעיר מפתיעים כל פעם מחדש, הם גדולים, עוצמתיים ומציעים לכם יותר מכפי שתבקשו. אתם לא תרצו לוותר על הקניונים בעיר, אבל אם אתם רוצים לקנות אבל לשלם פחות, תצטרכו לצאת מהעיר אל דובאי אאוטלט.

דובאי אאוטלט ידרוש מכם נסיעה של כחצי שעה ממרכז העיר ובמתחם מחכה לכם מעבר למעל 200 חנויות גם חניה בשפע וכיאה לדובאי גם כאן תוכלו לעצור מחוויית הקניות כדי לאכול בנינוחות.

למה אתם יכולים לצפות?

נתחיל מכך שדובאי אאוטלט נראה כמו קניון לכל דבר. הוא אמנם מחוץ למרכז העניינים, אך הכניסה שלו נראית כמו כל כניסה סטנדרטית לקניון והוא מחולק מבפנים לחנויות על פי מותגים ונושאים. מהבחינה הזו אתם לא תרגישו שאתם נמצאים בשוק (כי זה לא שוק) ולא תהיה תחושה זולה בכלל. במתחם יחכו לכם כ-200 חנויות משלל מותגים.

בין היתר תמצאו כאן מותגים של אדידס, מנגו, ריבוק, נעלי אלדו, קלווין קליין ועוד. כאן תוכלו לקנות בגדים, נעליים, מוצרים לבית, מוצרי קוסמטיקה, בגדים לילדים, לנשים ולגברים. אתם יכולים לצפות להנחה של עד 30% בהשוואה למחירים שמחכים לכם בקניונים בעיר. יש לציין כי לא כל המוצרים זולים ולעתים המחירים יהיו נמוכים רק במעט מאלו שתראו בעיר עצמה.

מבצעי דובאי אאוטלט

הקניון שם דגש על חוויית קניות זולה ולכן תוכלו למצוא כאן שלל מבצעים. לנוחיותכם תוכלו להסתכל גם באתר ולהתרשם ממה שתוכלו למצוא בקניון עצמו. כמובן, באתר יופיעו רק חלק מההזדמנויות אך הוא יספק לכם מידע שיעזור לכם להחליט אם להגיע לכאן או לא.

אם אתם מתכננים להגיע לדובאי כדאי לעשות שופינג ההמלצה שלנו היא לא לוותר על היעד, לעשות את הנסיעה (שיכולה להיות מעניינת בפני עצמה) ולחפש אחר מציאות שתוכלו להתפנק בהן הרבה אחרי שתחזרו הביתה.

שעות פתיחה

 • בימי שבת עד רביעי: 10:00-22:00
 • בימים חמישי ושישי: 10:00-00:00

4/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!