4/5
דירוג TripAdvisor
4.3/5
דירוג גוגל עסקים
4.4/5
דירוג פייסבוק

קניון בור ג’ומאן נפתח בשנת 1991 ומציע לכם חוויית קניות נינוחה ונעימה. כאן תמצאו מותגים מובילים לצד מרכז בילוי משפחתי ושלל מסעדות. שטח המבנה כולו עומד על 2.8 מיליון מ”ר, אך זאת כיוון שיש בו גם בית מלון, משרדים ובתי מגורים. שטח החנויות והבילוי עומד על 700 אלף מטר מרובע וללא כל ספק זהו מרחב להתפנק בו.

אל בר ג’ומאן תוכלו להגיע ברכב או במטרו כאשר התחנה עוצרת קרוב ובעלת כניסה ישירה אל הקניון. אתם יכולים להגיע למקום כדי להתפנק בחוויית קניות, להיכנס למאפייה ולקנות לעצמכם אוכל בסופר שנמצא במתחם. אתם יכולים להגיע לכאן פשוט כדי לבלות במרכז הבידור שכולל את סינמה VOX, משחקי ארקיד ולצאת לסיור באוטובוס.

בור ג’ומאן לביקור משפחתי

אם נשווה את בור ג’ומאן לקניונים אחרים הוא לא הכי גדול. הוא הכי וותיק, נוח להגיע אליו וכאן נמצאים המותגים המובילים שתרצו לבדוק במהלך החופשה שלכם. סיבה טובה להגיע למקום היא מרכז הבילוי לכל המשפחה וכאן גם ילדים וגם מבוגרים יכולים למצוא את עצמם נהנים במשך שעות.

לצד הקולנוע תמצאו גם את מג’יק פלאנט שנחשב לאחד ממרכזי הבילוי המובילים באזור. כאן מחכים לכם שפע של משחקים ואטרקציות כאשר כל גיל קיבל התייחסות ומשחקים מתאימים עבורו. אטרקציה נוספת במקום, The EDGE, מציעה גם מסלולי מכשולים באווירת נינג’ה ומזמינה אתכם לפעילות אקטיבית מרגשת.

פעילויות והגעה למקום

אל בור ג’ומאן תוכלו להגיע ברכב כאשר ישנה חניה מסודרת במקום או במטרו. בהתאם לעונה וליום בשנה תוכלו לראות שלל פעילויות יזומות של המתחם. כאן תמצאו כל מה שתוכלו לרצות: חנויות כלי בית, חנויות מהמותגים המובילים, שלל חנויות יופי וטיפוח וכמובן מרכז משחקים ומסעדות משובחות.

שעות פתיחה:

 • חנויות ראשון עד רביעי: 10:00-22:00, חמישי עד שישי: 10:00-23:00
 • אזור האוכל ראשון עד רביעי: 10:00-23:00, חמישי עד שישי: 10:00-00:00
 • בתי קפה: נפתחים החל מהשעה 08:00 והאחרון נסגר בשעה 00:00

3.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!