אוליאולי מוזיאון הילדים

OliOli‬

נגן וידאו
5/5
דירוג TripAdvisor
4.6/5
דירוג גוגל עסקים

מוזיאון הילדים נוצר עבור על המשפחה והוא מזמין אתכם לחוות שלל חוויות, לדעת, להתנסות ולצחוק. זה מקום מושלם לילדים ולמבוגרים. כאן הילדים יכולים להשתחרר, לתת דרור לדמיון ולגלות כיצד דברים עובדים בעולמינו. כל גיל ימצא את הפעילות החביבה עליו וכולם מוזמנים.

אם אתם מתכננים לצאת לחופשה בדובאי עם הילדים, אתם רוצים להגיע גם אל מוזיאון הילדים. המקום נבנה במיוחד עבורם והוא עומד לרגש אתכם ואותם. המבנה מקורה וכל מתקן מרשים ומסקרן. כמובן, כמו כל מתחם בדובאי גם כאן תוכלו לעצור ולהתפנק במסעדה שבמתחם.

ללמוד תוך כדי פעולה

המוזיאון מזמין את הילדים לגעת בכל מתקן, להפעיל ולעבוד עם הידיים ושאר החושים. כל מתחם נבנה כך שהילדים יתרגשו ויגלו דברים חדשים. אין כאן מתקני שעשועים אלא חווית למידה מרגשת שתוכננה בקפידה כדי לעורר עניין רב והרבה מאד הנאה.

המקום מוכיח כי אפשר ללמוד מתוך הנאה. כל מתקן ואזור דורש חקירה מהנה ומפתיע את הילדים. זוהי דרך נפלאה לגלות עולם ולהבין כמה כיף ללמוד דברים חדשים. כמובן, הכל נעשה תוך כדי תנועה, פעילות והרבה מאד צחוק וחיוכים.

תופתעו לגלות

במתחם המוזיאון ישנו אזור בו הילדים יכולים להתרוצץ ללא נעליים אך חובה לשים גרביים. אם שכחתם להביא אתכם, תוכלו לקנות זוג במקום, אך לנוחיותכם, עדיף שתביאו אתכם. כמו כן, ישנם מתקנים המשלבים מים והילדים יכולים להשפריץ על עצמם ולעתים בטעות אחד על השני לכן מומלץ להביא גם מגבת ובגדים להחלפה (בקיצור, התארגנות דומה ליציאה לחוף הים).

אתם יכולים להגיע עם תינוקות וילדים קטנים כאשר מחכה לכן חדר הנקה בקומה התחתונה. אם המוזיאון לא עמוס תוכלו להסתובב עם עגלה בכל מקום. אם ישנו עומס רב יתכן ויבקשו מכם להשאיר את העגלה בכניסה במקום מסודר כדי להימנע מצפיפות יתר. מוזיאון הילדים אוליאולי מיועד למשפחות ומציע לכם להתנסות יחד עם ילדיכם או לפחות לדאוג להשגחה קרובה כך שלא תוכלו לעזוב אותם לבדם.

שעות פתיחה: ראשון עד חמישי: 9:00-18:00, שישי ושבת: 9:00-19:00

עוד אטרקציות :

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!