4.5/5
דירוג TripAdvisor
4.6/5
דירוג גוגל עסקים

המוזיאון אשר נפתח בדצמבר 1971 מרשים עוד לפני הכניסה אליו. מדובר על מבנה יוצא דופן מבחינה אדריכלית והוא מרתק גם בתוכן שהוא מציע למבקרים. המבנה החיצוני הוא בצורת כתב יד כשההשראה היא הסכם האיחוד בין האמירויות. שבעת העמודים הנטויים מייצגים את שבעת העטים שחתמו על החוקה בשנת 1971.

לאחר הקבלה תיתקלו בפסל ענקי גבוה המייצג את עוצמת האיחוד. בצד אזור רחב ופתוח ומדרגות המובילות לקומה העליונה וכמובן גם אל אזור ההסעדה. חלק שלם של המוזיאון מוקדש להנהגה בתחילת דרכה של דובאי עם תמונות מן הישיבות הראשונות שהתקיימו בה ואפקטים קוליים המספרים את סיפור המדינה. כחלק מהמוזיאון מועבר מסר קולי מפיו של השליט אחמד ח’ליפה אל סווידי.

הכירו את דובאי

דובאי מציעה לתיירים הרבה יותר מאשר מלונות יוקרה, קניונים וחופי ים נקיים. היא מדינה עם היסטוריה מעניינת ותרבות עשירה. אם תחליטו להעמיק בביקור שלכם ולשמוע יותר על הדרך שהובילה אותה להיות המעצמה שהיא היום, אין כל ספק כי תרצו להגיע גם אל מוזיאון אטיהד.

המוזיאון נחלק לתחומים שונים וחלקו אומנותי. בחלק זה תוכלו לעצור מול ציורו המרשים של האמן אמיריטי עבדול קדר אל ראיס ומשם להמשיך לצפות ביצירות אחרות. באזור אחר יחכה לכם גן קטן אך ירוק ומשובב נפש ובו קיר מים ועץ שנטע השיח מוחמד בן ראשיד אל מקטום.

זהו מקום נפלא גם לטייל, גם להתרשם מאדריכלות החוץ והפנים וגם ללמוד ולהכיר את דובאי בדרך שונה מכפי שיכולתם לדמיין. אין לנו כל ספק כי הטיול כאן יעורר בכם השראה ויגלה לכם מהו כוחו של שיתוף הפעולה.

טיול נינוח באווירה ייחודית

אתם עומדים לפני חוויות שונות לחלוטין מכפי שאתם יכולים לחשוב עליהן והדבר ניכר בכל מקום שתגיעו אליו בדובאי.

מוזיאון אטיהד הוא הפתעה טובה המציגה את ההיסטוריה של המדינה בצורה מעניינת עוד מההגעה למקום. אם יש לכם זמן ואתם רוצים להתעמק במקום אליו הגעתם, זה המקום בשבילכם.

שעות פתיחה: 10:00-17:00

עוד אטרקציות :

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

5/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!