4/5
דירוג TripAdvisor
4.5/5
דירוג גוגל עסקים

מבחוץ יקבל אתכם מראה של מבנה עתיק כמצדיו תותחים ומעל הכניסה שלט לא מפואר המצביע שהגעתם אל מוזיאון דובאי. מבצר אל פאהידי אשר משמש היום כמבנה המוזיאון נבנה סביב 1787 והוא המבנה העתיק ביותר היום בדובאי. בעבר המצודה שבמבצר שימשה לשמירה על הארמון וזו לבדה סיבה טובה לבקר בפנים.

מוזיאון דובאי מציע למבקרים חוויה מעניינת אל ההיסטוריה והתרבות של המדינה. עוד לפני שדובאי הפכה למעצמת נפט הייתה בה תרבות עשירה וכדי להציץ אליה מומלץ להיכנס אל האתר. במקום ישנן גלריות אשר מתארות את החיים של שנות השישים של המאה הקודמת, לפני גילוי הנפט ועד לימינו.

שטחו של המוזיאון הוא 4,000 מ”ר ובין היתר תוכלו להתרשם מהמבנה עצמו, מהמבצר, משלל כלי הנשק שמוצגים במקום וללמוד על ההיסטוריה המרתקת של דובאי. ביקור זה מתאים לחובבי ההיסטוריה ולכל אלו שנהנים לחקור ולגלות קצת יותר על המקום בו הם מטיילים. המוזיאון יכול להיות חוויה לכל גיל תודות למרחב הגדול שלו.

בתוך המוזיאון תוכלו ללמוד על ההיסטוריה של דובאי ולגלות עוד על התרבות המסורתית שלה. המעבר בין ההתיישבות הכפרית לבין המדינה שנראית לעין היום, לגורדי השחקים והמבנים האדריכליים יוצאי הדופן, לא נעשה ביום אחד. דובאי אולי מזוהה עם עוצמה, פאר, יוקרה והפיכת הבלתי אפשרי לאפשרי, אך היא לא תמיד הייתה כזו.

ההחלטה להפוך את המבצר העתיק למוזיאון התקבלה בשנת 1971 לאחר שהשייח חמדאן בן ראשיד אל מקטום שלח בקשה לשייח באדר מוחמד אל סבאח להביא מומחה למוזיאונים אשר יעזור להקים את המקום שינציח את המורשת והתרבות של דובאי. בשנת 2007 נכנסו אל המוזיאון 1,800 מבקרים מדי יום כדי להתרשם מיופיו של המבנה וללמוד מה עומד מאחורי התרבות והפאר שנראה היום.

בטיול שלכם בוודאי תרצו לשלב בין אטרקציות ופעילויות שונות. מוזיאון דובאי הוא המקום להירגע, לעבור בין המיצגים השונים בלי לחץ ולגלות כיצד חיו בדובאי בעבר וכיצד היא הגיעה לשיא תפארתה כפי שאנו רואים היום.

כמה זה עולה? מחיר כניסה למוזיאון דובאי

 • כרטיס כניסה למבוגרים (בני 6 ומעלה) – 3 דירהם.
 • כרטיס כניסה לילדים (מתחת לגיל 6) – 1 דירהם.

עוד אטרקציות :

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!