4.5/5
דירוג TripAdvisor
4.5/5
דירוג גוגל עסקים

בדובאי תוכלו למצוא את הקניונים המרגשים ביותר וקניון האמירויות הוא אחד שלא תרצו לפספס. 630 חנויות אשר פרוסות על שטח של כ-220 אלף מטר מרובע והמותגים היוקרתיים בעולם נמצאים מתחת לכיפת הזכוכית היפיפייה. הקניון צמוד לאתר סקי דובאי, בתוכו נמצא פארק שעשועים שמתאים לכל המשפחה וכשתרצו לעשות הפסקה תוכלו לעצור במתחמי ההסעדה המפנקים.

את קניון האמירויות אתם לא תפספסו בטיול שלכם. כאן תוכלו לבקר במעל ל-80 חנויות מותגים, חנויות לכלי בית, חנויות ספורט וסגנון חיים. רגע לפני שתהיו רעבים מדי כדאי שתציצו במסעדות אשר עומדות לפניכם. ישנן יותר מ-100 מסעדות ובתי קפה במתחם ואתם רק צריכים להחליט מה הכי תרצו לאכול.

מבחינת בידור, תוכלו לשלב בין ביקור בקניון לבין כניסה לאתר סקי דובאי כיוון ששניהם מתחברים. כמובן, בשל גודל האטרקציות והמרחב הגדול תוכלו לתכנן הגעה במיוחד לקניון ביום נפרד מיום הסקי. יש לציין כי המעבר בין השניים הוא רגלי ואינו דורש יציאה מהקניון בכלל.

מעבר לסקי דובאי ישנן שלל פעילויות פנאי ובידור לכל המשפחה כאשר במתחם ישנו בתי קולנוע VOX ומתחמי משחקים לילדים כולל באולינג, ביליארד, משחקי מכוניות ועוד. כבר ציינו כי כל אחד, בכל גיל יכול למצוא את הדרך להפיק את המרב מהביקור במקום? אם זה לא היה ברור, אז כדאי לדעת כי כבר בשנת הפתיחה שלו, בשנת 2005, נבחר קניון האמירויות כקניון מוביל בטקס פרסי הנסיעות העולמיים שהתרחש בלונדון.

אל הקניון תוכלו להגיע ברכב, בהסעה מבית המלון או פשוט בנסיעה קלילה ומהירה במטרו בקו האדום כשהתחנה מקושרת באופן ישיר אל המתחם. זהו המקום שכל המשפחה יכולה ליהנות בו. תוכלו להיכנס אל סקי דובאי, לעבור בין שלל חנויות המותגים, לעצור לאכול באחת מבין שלל המסעדות וגם ליהנות מהיופי של המבנה שאין שני לו.

ההגעה במטרו דרך הקו האדום, מחובר בהליכה אל סקי דובאי.

3.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!