4/5
דירוג TripAdvisor
4.5/5
דירוג גוגל עסקים

מתי בפעם האחרונה הזדמן לכם לראות מאות ואלפי בעלי חיים ימיים, במנהרה שקופה הנמצאת בתוך אקווריום ענק, כאשר כל המתחם האדיר הזה נמצא למעשה בתוך קניון? דברים כאלה יש רק בדובאי.

בשמו הרשמי – “האקווריום וגן החיות התת ימי של דובאי” הוא אחד ממתקני הבילוי הגדולים בעיר. מדובר באקווריום ענק של 10 מיליון ליטר (!), המוצב בתוך קניון דובאי (החמישי בגודלו בעולם, יש לציין, אם לא הגדול שבהם).

בתוך האקווריום המסיבי הזה (51 מטר אורך, 20 מטר רוחב, 11 מטר גובה) עוברת מנהרה תת ימית שקופה באורך 48 מטר, המאפשרת תצפית של 270 מעלות באלפי היצורים החיים במקום.

רק ההקדמה הזו לבדה, די בה כדי לעורר את הסקרנות… אבל בדובאי, כמו בדובאי, לא מסתפקים בכך. למעוניינים ניתן לחוות את האקווריום גם בדרכים נוספות: ספינה עם תחתית שקופה, צלילה עם כרישים וטריגונים, צפייה בצוללנים המאכילים את הכרישים ועוד. כמו כן ניתן ליהנות גם ממפגשים קרובים עם חיות מסוגים שונים – תנינים, פינגווינים, לוטרות, כרישים וטריגונים.

אבל כמובן שגם בזאת לא נסתיימה החוויה, כי גם מעל לאקווריום עצמו יש אטרקציה נוספת בשם גן החיות התת ימי. מתחם גן החיות מציע 3 אזורים אקולוגיים שונים, בהם ניתן לסייר ולחוות באופן אישי: יער גשם, חוף סלעי ואוקיינוס חי.

שלושת האזורים האקולוגיים כוללים 40 תצוגות של בעלי חיים ימיים, ובהם: לוטרות, פיראנות, תנינים גמדיים אפריקאים, זהרונים, סרטני עכביש ענקים, סוסי ים, צלופחים, דגי צלף, אראפאימה ענק, ציקלידים, נאוטילוס ורבים נוספים.

במתחם האקווריום פועלות גם תוכניות לימודים וחינוך בתחום הביולוגיה הימית. תכני הלימוד מתאימים לבתי ספר, לציבור הרחב בכל גיל, לצוותי שימור והגנה על הטבע וכן לסטודנטים המעוניינים להתמחות במגוון הנושאים הרלוונטיים למתחם.

האקווריום של דובאי קיבל כמה פרסים ואותות, ביניהם תעודת הצטיינות של טריפ אדוויזר לשנת 2012, הכרה מהאיגוד העולמי לגני חיות ואקווריומים (WAZA) ועוד.

אל תפספסו את החוויה החד פעמית הזו.

כמה זה עולה? מחיר כניסה לאקווריום דובאי

המחיר לכרטיס הינו 85 דירהם לאדם (כ-70 ש״ח), המחיר כולל כניסה לאקווריום ולגן החיות התת מימי.

מיקום האטרקציה

د.إ85 למשתתף
נקה

עוד אטרקציות :

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!