פארק שעשועים מושנגייט

Motiongate Dubai

נגן וידאו
4/5
דירוג TripAdvisor
4.6/5
דירוג גוגל עסקים

גלו את הקסם של הוליווד באופן שלא יכולתם לדמיין לעצמכם. כאן קמות לתחייה הדמויות האהובות ביותר מסרטי דיסני, דרים־וורקס, קולמביה־פקצ’רס ועוד. בין מתקנים מרגשים תפגשו את הדרדסים, קונג פו פנדה, דמויות ממדגסקר ואחרים שיעלו חיוך על הפנים שלכם ושל ילדיכם.

פארק השעשועים מושנגייט דובאי מציע לכם כל כך הרבה פעילויות וריגושים שתוכלו לבלות פה בקלות את כל היום בלי להרגיש שהזמן פשוט עף. מצד אחד תוכלו להיכנס אל סירות במים סוערים ומצד שני תוכלו לבנות כל מה שתוכלו לחלום עליו מלגו. יש כאן שפע של מגלשות הרים, מתקנים שמתאימים לקטנטנים ומתקנים לאמיצים בלבד. זהו ללא כל ספק היעד המושלם לאוהבי האטרקציות, האתגרים ואלו שמבינים שפארק שעשועים יכול להיות הרבה יותר מרגש מכפי שניתן לדמיין.

המתקנים שמחכים לכם בפארק מותחים את הגבולות ומציעים לכם הרבה יותר מאשר רק עליה עליהם. כך תוכלו להציל את ניו יורק מפני רוחות הרפאים שמאיימות להשתלט עליה, להיכנס לתוך סט בסרט של הדרדסים (רק חשוב להיזהר מגרגרמל), להצטרף אל קונג פו פנדה כדי להציל את האגדה ולהצטרף אל חגיגת יום הולדת ירוקה במיוחד עם שרק ופיונה.

כאן מחכות לכם שלל אטרקציות ופעילויות בתוך ומחוץ למבנה וכמו שדובאי יודעת לעשות, גם כאן הגבולות נמתחים והחוויות הרבה, הרבה יותר מרגשות מכפי שתוכלו לחשוב. אגב, אם תרצו לעצור לרגע (וכנראה שתרצו כי הפארק גדול), תוכלו להתפנק באזור ההסעדה ואם אתם מקשרים פארק שעשועים לאוכל פשוט, תתכוננו להיות מופתעים.

במתחם הפארק תוכלו לשבת במסעדה סינית “מר’ פינג נודלס”, תוכלו לבחור באוכל מזרחי, איטלקי, גריל בשרים או לשבת בבית הקפה של הדרדסים. כפי שאתם כבר מבינים, כל פרט נבחר כאן בקפידה ורמת האירוח, המתקנים והאווירה כולה קסומה. אתם עומדים לפני חוויה שונה מכל מה שכבר חוויתם והדבר בא לידי ביטוי בכל נקודה בפארק.

שעות פתיחה: בימי שבת עד רביעי: 11:00 עד 20:00, בימי חמישי עד שישי: 11:00 עד 21:00

כמה זה עולה? מחיר כניסה למושן גייט

 • כרטיס כניסה יומי עולה 275 דירהם.
 • כרטיס שנתי יעלה 395 דירהם ויישאר בתוקף ל-15 חודשים.
 • אם שולחים את הילדים בליווי אומנת / בייביסיטר, המלווה ישלם 50 דירהם.

עוד אטרקציות :

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!