המסע הרוחני: סיור בעיר העתיקה של דובאי

מתאים לילדים, מתאים לנשים בהריון
תרבות והיסטוריה

רוצים לגלות איך הכל התחיל? חוזרים למקורות בסיור המרתק לעיר העתיקה והשווקים התוססים של דובאי כדי להכיר את התרבות והמורשת. הצטרפו למסע המרתק לעיר העתיקה של דובאי.

נגן וידאו

התחנות שנעבור בסיור

נקודת דרך 1: הרובע ההיסטורי אל-פהידי

עם כניסתנו אל העיר העתיקה נגיע אל הרובע ההיסטורי אל-פהידי Al Fahidi Historical District. הדבר הראשון שתשימו לב אליו הם הבתים הצהבהבים כצבע המדבר שנבנו מחומרי בניין מסורתיים כמו טיק, עץ וגבס. כל סגנון החיים שתראו לפניכם מספר את סיפורה של המדינה עוד לפני גילוי הנפט וביקור בשכונה היא הזדמנות מצוינת להכיר את אורח החיים הישן שהיה מקובל בדובאי.

נקודת דרך 2: שוק הזהב, שוק התבלינים והשוק הגדול

מרובע אל-פהידי נמשיך לביקור בשוק הזהב Gold Souk, שוק התבלינים Spice Souq והשוק הגדול Souk Al Kabir. שוק הזהב כשמו כן הוא, המקום בו תמצאו עושר של זהב ותכשיטים לרוב. אתם יכולים ליהנות רק משטיפת העיניים ודרך עבודת הצורפות ללמוד על התרבות של דובאי. שוק התבלינים יגרום לכל החושים שלכם לעבוד וירשים אתכם בצבעים וריחות שמספרים את סיפורה הקולינרי תרבותי של דובאי. בשוק הגדול תראו סוחרים שרובם הגיעו מהודו בתחילת המאה ה-20.

נקודת דרך 3: חוצים את תעלת דובאי בסירת עץ עתיקה

לאחר שנסיים לבקר בשווקים נחצה את תעלת דובאי Dubai Creek בשייט באברה Abra Boat שהיא סירת עץ עתיקה. המעבר של תעלת דובאי באמצעות סירת אברה היה נהוג והיום יכולים לעלות על השייט עד 20 איש בכל פעם. למעשה, הסירות שימשו כמוניות לכל דבר ועלייה עליהן היא דרך נפלאה נוספת להתחבר אל התרבות של דובאי.

נקודת דרך 4: ביקור במוזיאון ההיסטורי הלאומי

נבקר במוזיאון ההיסטורי הלאומי Dubai Museum. מבחוץ נראה את המבנה המרשים ולא נוכל לפספס את המבצר. ניכנס דרך השער שמשני צדדיו תותחים ונעבור בין החדרים השונים שבכל אחד מהם נגלה עוד על התרבות והעושר של דובאי.

נקודת דרך 5: ארוחת צהריים מסורתית עם אמירתים (בתוספת תשלום)

בסיום נעצור להפסקת צהרים מיוחדת ונפגוש במארחים אמירתיים מקומיים שישתפו אותנו באורחות החיים של דובאי. בזמן שנתארח נוכל לשאול את כל השאלות שמעניינות אותנו כישראלים על התרבות ועל המסורת האיסלמית העתיקה. כל זאת כשנתפנק במטעמים אותנטיים ונשמע על חיים מן העבר של המדינה ועל החיים המודרניים.

למה כדאי לכם להשתתף בסיור?

הסיור יחשוף אתכם אל הצד ההיסטוריה המרגשת והמעניינת של דובאי.
תגיעו איתנו אל מקומות נסתרים ותוכלו להיפגש עם מארחים מקומיים שישתפו אתכם באורח חייהם.
ההדרכה מתקיימת בשפה האנגלית ותוכלו לשאול שאלות לאורך כל הסיור.
הסיור מתבצע באווירה קלילה, נעימה, מקצועית ואתם תגיעו למקומות נסתרים ומיוחדים.
אנו נדאג שיהיה לכם נוח ולכן הסיור כולל איסוף משדה התעופה, קבלת כרטיס סים מקומי ופיזור במלון.
כניסה למוזיאון הלאומי של דובאי.
סיור פרטי – רק אתם לבד בסיור, נציג מהבקוצה שלכם קונה ומשלם על כולם סיור קבוצתי – מצטרפים לקבוצה עם עוד אנשים, כל אחד קונה עבור עצמו
₪220
מחיר למשתתף (מינימום 2 משתתפים)
בחרו תאריך ושעה:

המחיר כולל:

איסוף מהמלון והחזרה למלון בסיום.
הדרכה באנגלית לאורך כל הסיור.
שייט באברה (סירת עץ עתיקה).
כניסה לכל האטרקציות בסיור.
₪220 למשתתף (כולל מע״מ)