גילוי סודותיה של אבו דאבי הקסומה

מתאים לילדים, מתאים לנשים בהריון
תרבות והיסטוריה

סיור יומי לאבו דאבי, בירת איחוד האמירויות הערביות. כאן נעבור בין שווקים, נסייר במוזיאון יוקרתי, נכיר את תרבות האמירויות שנמצאת גם מחוץ לדובאי. האיסוף מתבצע מבית המלון, לאורך כל היום יעמוד לרשותנו מדריך דובר אנגלית ובסופו של הסיור יחזירו אותנו לבית המלון.

נגן וידאו

התחנות שנעבור בסיור

נקודת דרך 1: היציאה אל אבו דאבי

המדריך והאוטובוס יגיעו אל בית המלון שלנו ומשם נעשה את דרכנו אל אבו דאבי. בנסיעה של כשעתיים נחלוף על פני דובאי בנסיעה נינוחה בכבישים המפנקים של האמירויות ונגיע על אבו דאבי.

נקודת דרך 2: Last Exit Dubai

נעצור לקפה בתחנת דרכים מעוצבת הנראית כתפאורה מסרט של מקס הזועם.

נקודת דרך 3: עצירת צילום בפרארי וורלד

ממש בכניסה נעצור לצילום בפארק אתגרי שמוקדש כולו למותג הרכב היוקרתי פרארי. מאז פתיחתו לציבור בנובמבר 2010, הפארק זכה בעשרות פרסים בינלאומיים, ובהם ציונים לשבח בטריפ אדוויזר, פארק השעשועים המוביל במזרח התיכון ועוד.

נקודת דרך 4: שוק התמרים

ישנם כל כך הרבה זנים של תמרים וכאן נפגוש את כולם. נוכל לקנות תמרים על פי משקל או ביחידות ולטעום לפני הקנייה. מעבר לכך שנראה את העושר והיופי של הפרי הנפלא, יש לנו הזדמנות למפגש תרבותי, להתמקחות על המחירים ולהתענג על שלל מטעמים. מעבר לתמרים נמצא כאן משקאות מפנקים ושוקולדים. בסיום נבקר בנמל של אבו דאבי וממנו נמשיך אל כפר משוחזר שיפגיש אותנו עם אורחות החיים של פעם.

נקודת דרך 5: ביקור בכפר אמירתי משוחזר The Heritage Village

לאחר שנסיים את הביקור באבו דאבי ניכנס אל כפר אמירתי משוחזר בו נראה את החיים שהתקיימו במקום בעבר. כאן נעבור בין ביתנים שונים, נראה איך עבדו פה פעם, ניכנס לבתים משוחזרים ונשמע על ההיסטוריה המרתקת של המדינה. כפר זה הוא הזדמנות נפלאה לחבר בין העבר להווה שנראה בעוד רגע כשנעשה את דרכנו אל מוזיאון הלובר היוקרתי.

נקודת דרך 6: מוזיאון הלובר היוקרתי Louvre Museum

במוזיאון הלובר היוקרתי של אבו דאבי נקבל הזדמנות ייחודית לראות את המפגש בין אומנות המערב לאומנות המזרחית. המוזיאון ירשים אותנו עוד לפני שניכנס אליו בכיפתו היפיפייה המכסה מספר מבנים ושנמצאת מעל המים. עם כניסתנו פנימה נוכל להרים את מבטנו למעלה ולראות את קרני האור מבצבצות מבעד לכיפה. בביקור נראה שלל יצירות אומנות מרשימות ונהנה מהעושר התרבותי.

נקודת דרך 7: ארוחת צהרים וביקור במסגד שיח' זאיד הלבן

נעצור לארוחת צהרים (בחירה חופשית) ואחריה נעשה את דרכנו אל מסגד שיח' זאיד הלבן Sheikh Zayed Mosque שהוא המסגד הגדול ביותר באמירויות. המסגד נמצא בתוך ארמון הנשיאות ומהרגע הראשון נראה עושר יוצא דופן עם עמודי שיש לבנים מבריקים וגבוהים, אור שנכנס פנימה ועיטורים יפיפיים על הקירות. כשנצא אל חצר המסגד נראה את הרחבה המרשימה ונביט במאד'נה (צריחים) יוצאי הדופן שלו. מכאן נעשה את דרכנו אל עבר קאסר אל ווטאן.

נקודת דרך 8: קאסר אל ווטאן Qasar al Watan

נקודת הציון האחרונה שלנו היא אחת המרשימות והמיוחדות באבו דאבי והיא נקודת סיום נפלאה. אנו עומדים להיכנס לארמון שופע המציע הצצה ייחודית אל המורשת הערבית ואל ההיסטוריה שהובילה לנקודת זמן זו באמירויות ואת החזון לעתיד. ההליכה במסדרונות הארמון תשאיר אותנו פעורי פה ואנחנו רק ננסה להכיל את השפע והפאר. זהו קינוח נפלא לסיור באבו דאבי ומכאן נחזור בנסיעה חלקה באוטובוס אל בית המלון.

למה כדאי לכם להשתתף בסיור?

אבו דאבי מרוחקת כשעתיים בלבד מדובאי והסיור שלנו ממצה ועובר בכל הנקודות העיקריות החשובות שתרצו לבקר בהן.
המדריך ילווה אתכם בנינוחות ובסבלנות לאורך כל הדרך. ההסברים יתקיימו באנגלית ותוכלו לשאול כל שאלה.
ניקח אתכם בתחילת היום מבית המלון, האוטובוס ילווה את הקבוצה לאורך כל היום ובסיום הסיור המרתק נחזיר אתכם למלון כך שתוכלו לנוח מיד.
הסיור עובר בכל המקומות המרגשים והמעניינים באבו דאבי ואנחנו נדאג שלא תפספסו שום דבר בדרך אך נדאג שתוכלו לעבור בנינוחות בכל מקום ובלי לרוץ קדימה.
זוהי הדרך הנוחה, הקלה והמעניינת ביותר לבקר באבו דאבי ולעשות יום סיור מחוץ לדובאי.
בחרו את סוג הסיור:
סיור פרטי – רק אתם לבד בסיור, נציג מהבקוצה שלכם קונה ומשלם על כולם סיור קבוצתי – מצטרפים לקבוצה עם עוד אנשים, כל אחד קונה עבור עצמו
₪180+₪1450
מחיר למשתתף + בסיס
₪380
מחיר למשתתף

המחיר כולל:

איסוף מהמלון והחזרה למלון בסיום הסיור.
הדרכה באנגלית לאורך כל הסיור.
כניסה לכל האטרקציות בסיור.
מארז שוקולד בשוק התמרים.
עצירת צילום בפרארי וורלד.
₪380 למשתתף (כולל מע״מ)
הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!