מבט פנורמי: הטיול המרגש לגשרים המוארים

מתאים לילדים, מתאים לנשים בהריון
השראה ונוף

את דובאי תרצו לראות מכל מקום ולא לפספס אף נקודה חשובה. בטיול חצי יומי זה תתחילו בכך שתהיו חלק בלתי נפרד מהתמונה של דובאי, תראו מה קורה כשדמיון פוגש טכנולוגיה ותקנחו בשייט שירגש אתכם.

נגן וידאו

התחנות שנעבור בסיור

נקודת דרך 1: מפגש ב Dubai Frame

נקודת המפגש שלנו היא במסגרות של דובאי Dubai Frame. זוהי נקודת ציון דרך אדריכלית והיא הוגדרה על ידי העיתון “גרדיאן” בתור התמונה הגדולה ביותר בעולם. כאן תוכלו להיות חלק מהתמונה או להשקיף מהמסגרות אל הנוף המרשים של דובאי. לנוחיותכם, תוכלו להקדים במספר דקות ולקחת לעצמכם עוד זמן כדי להתרשם מהיופי וכמובן להצטלם במקום. מנקודת המפגש נמשיך אל Festival City Mall.

נקודת דרך 2: Festival City Mall

נגיע אל הקניון יחדיו ונפגוש את אחד ממקומות המסחר התוססים והמעניינים גם למתעניינים בקניות וגם לאלו מאיתנו שמחפשים מקום בילוי בלבד. לא נלך יחדיו בין החנויות (כיוון שאנו רוצים שתשיגו את המיטב מהטיול שלכם) ונמשיך מיד לצפייה במופע לייזר אור קולי, Imagine. לא במקרה שם המופע הוא “דמיון” שהרי הוא עומד להפתיע אתכם הרבה יותר מכפי שתוכלו לצפות לו. מאות לייזרים, אפקטים ומוזיקה יקרינו שלל אלמנטים, סטטיים ובתנועה ואתם רק תצטרכו להרשות לעצמכם להתמסר לחוויה לפני שנמשיך לשייט בתעלת דובאי.

נקודת דרך 3: שייט בתעלת דובאי

שיא הטיול שלנו עומד להיות שייט בתעלת דובאי. התעלה גם היא פרויקט ידי אדם והיא מקושטת פנסי רחוב יפים שעובדים תודות לאנרגיה סולרית בלבד. זוהי דרך נפלאה לראות את דובאי, אך אתם עומדים לקבל הרבה יותר ממראה יפה. כאן תתפנקו בארוחת ערב עשירה בסגנון בופה וזאת בזמן שנצפה במספר יעדים. במהלך השייט נצפה בעיר התחתית של דובאי. נראה את הגשרים המוארים ששילוב אדריכלי יחד עם צורת התאורה מעניקים להם תחושה של גלים של ממש. בדרך תזכו לראות מספר נקודות מפתח מפתיעות נוספות בדובאי וכל זאת כשאתם שטים בנינוחות.

למה כדאי לכם להשתתף בסיור?

הטיול הוא הזדמנות נפלאה להגיע לנקודות שחובה לראות בדובאי בלי לבזבז את הזמן.
הצפייה במופע Imagine יעניק לכם השראה כשהוא מראה מה קורה כשמפעילים את הדמיון ומגשימים חלומות אומנותיים באמצעות טכנולוגיה.
נעלה על שייט בתעלת דובאי לאור מנורות סולאריות יפיפיות ותיהנו ממראה שירגש אתכם.
את ארוחת הערב המפנקת שתקבלו במהלך השייט לא תרצו לפספס ובוודאי כשהאווירה כל כך מיוחדת.
הטיול ייקח אתכם לנקודות מפתח מפתיעות וישאיר אתכם עם חוויה בלתי נשכחת.
סיור פרטי – רק אתם לבד בסיור, נציג מהבקוצה שלכם קונה ומשלם על כולם סיור קבוצתי – מצטרפים לקבוצה עם עוד אנשים, כל אחד קונה עבור עצמו
₪320
מחיר למשתתף (מינימום 4 משתתפים)
בחרו תאריך ושעה:
No data was found
המחיר כולל:
איסוף מהמלון והחזרה בסיום הסיור.
הדרכה באנגלית לאורך כל הסיור.
כרטיס כניסה למסגרת של דובאי (Dubai Frame).
שייט באברה (סירה אמירתית מסורתית).
ארוחת ערב במהלך השייט עצמו.
₪320 למשתתף (כולל מע״מ)
הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!