על גג העולם: סיור לבורג׳ חליפה והאקוריום של דובאי

מתאים לילדים, מתאים לנשים בהריון
השראה ונוף

דובאי מציעה לכם שלל אטרקציות וחוויות ובסיור זה תוכלו להגיע לארבע נקודות דרך שהן חובה לכל מטייל. מדריך דובר אנגלית ילווה אתכם לאורך הדרך, יספר לכם סיפורים מעניינים וידאג להכניס אתכם לאטרקציות.

נגן וידאו

התחנות שנעבור בסיור

נקודת דרך 1: סיור פנורמי בדאון טאון

נתחיל את הסיור באזור הדאון טאון המרשים כדי להכיר את האזור. כחלק מהסיור ניסע באוטובוס עם מדריך שיסביר מה המקומות המרכזיים באזור המופלא הזה, לאחר הנסיעה את הסיור הרגלי נתחיל מהכנפיים של מקסיקו.

נקודת דרך 2: Wings of Mexico

את הסיור הרגלי שלנו נפתח בכנפי מקסיקו Wings of Mexico, פסל מרשים אשר מיועד ליצירת אינטראקציה. הכנפיים הבולטות של הפסל מסמלות ניצחון והגשמה של הפוטנציאל האנושי. פסל זהה לזה הנוכחי נמצא גם במקסיקו סיטי, לוס אנג’לס, סינגפור, מדריד, ברלין, נגויה וכמובן גם בדובאי. בנקודה זו נוכל להצטלם ונוכל גם להתרשם ממגדל בורג’ ח’ליפה אליו נמשיך מיד.

הכנפיים של מקסיקו

נקודת דרך 3: בורג’ ח’ליפה

אחד המבנים המזוהים ביותר עם דובאי הוא מגדל בורג’ חליפה. אנו נעשה את דרכנו אל המגדל הגבוה ביותר בעולם ונעלה יחדיו אל הקומה ה-124 במעלית אשר עושה את דרכה במהירות של עשרה מטרים לשנייה. בקצה המגדל נוכל להשקיף אל הנוף המרהיב של דובאי, להסתכל אל האופק דרך הטלסקופים שמציגים את הנוף באור יום ובחשיכה הלילית. כאן נקבל הדרכה על המגדל, התצפית שלפנינו וקצת על ההיסטוריה של דובאי.

בורג׳ חליפה

נקודת דרך 4: אקווריום דובאי

האקווריום וגן החיות התת ימי של דובאי הוא אחד המקומות המרשימים שתוכלו לראות בהם את העולם שבתוך המים. לאחר שניכנס אל תוך מנהרה ימית שקופה נפגוש אלפי בעלי חיים שישחו בנינוחות מסביבנו. בנוסף, נקבל הסברים על המקום ועל בעלי החיים. כאן יש לנו הזדמנות יוצאת דופן לראות סוסי ים, ציקלידים, תנינים גמדיים ואפילו לצפות בהאכלת כרישים.

אקווריום דובאי

נקודת דרך 5: מזרקות דובאי

לאחר שנסיים את הסיור המרהיב באקווריום נעבור אל אחד היעדים הקסומים, מזרקות דובאי The Dubai Fountain. כאן נזכה לראות מופע אורקולי מרהיב של מים מרקדים לצלילי מוזיקה ערבית מודרנית. נגיע אל המקום קצת לפני שיתחיל המופע, נשמע הסבר קצר על המקום ונצפה בכוראוגרפיה מרשימה מאין כמותה. זהו היעד האחרון בסיור ואחריו נחזור למלון.

מזרקות דובאי

למה כדאי לכם להשתתף בסיור?

הסיור מאפשר לכם לנצל את השהות בדובאי בצורה היעילה ביותר.
תראו את 2 האטרקציות הפופולאריות ביותר בדובאי.
לאורך כל הסיור יעמוד לרשותכם מדריך דובר אנגלית שישמח לענות על כל שאלה.
הסיור מתבצע באווירה קלילה ומתאים גם לילדים ולנשים בהריון.
סיור פרטי – רק אתם לבד בסיור, נציג מהבקוצה שלכם קונה ומשלם על כולם סיור קבוצתי – מצטרפים לקבוצה עם עוד אנשים, כל אחד קונה עבור עצמו

החל מ

370

דירהם

No data was found
המחיר כולל:
כניסה לבורג׳ חליפה At the Top - קומות 124+125
כניסה לאקווריום של דובאי
איסוף מהמלון והחזרה למלון בסיום הסיור.
הדרכה באנגלית לאורך כל הסיור.
₪370 למשתתף (כולל מע״מ)
הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!