פארק מים וויילד וואדי

Wild Wadi Waterpark

נגן וידאו
4.5/5
דירוג TripAdvisor
4.4/5
דירוג גוגל עסקים

דובאי היא ללא כל ספק מדינה חמה ולכן פארק המים וויילד וואדי יכול להיות יעד בילוי מושלם. הפארק מתאים לבילוי לכל המשפחה, הוא מציע שלל אטרקציות, גם לאלו שרוצים להשתכשך במים בנינוחות וגם לאלו שמחפשים ריגושים.

זה המקום המושלם להתקרר בו במהלך הטיול וכאן חשבו על כל פרט. תמצאו ברחבי הפארק שפע של בריכות, מגלשות, מסלולי אבובים וכשתעברו בין המתקנים תעשו זאת על רצפה ייחודית מונעת החלקה ומונעת חום. תשכחו ממשטחים בוערים מתחת לרגליים, כאן תלכו בנינוחות ותיהנו מכל רגע.
כיאה למקומות הבילוי של דובאי גם כאן יחכו לכם אטרקציות בלתי נשכחות כולל מגלשות ארוכות במיוחד וכמובן אזורי מנוחה לרבות מסעדות או אזורי ישיבה אם תחליטו להביא אתכם אוכל מבחוץ.

אילו אטרקציות מחכות רק לכם

וויילד וואדי הוא פארק המתאים לכל המשפחה. תוכלו לשכשך סתם כך במים, לעמוד מתחת למזרקות, הילדים הקטנים יוכלו ליהנות משביל אבובים קליל והגדולים משביל אבובים עוצמתי. כאן מחכים לכם מפלים שתוכלו להתרגש תחתם, בריכת גלים מטורפת ושפע של מגלשות בדרגות ריגוש שונות.

שימו לב, כאן תוכלו לצלם את עצמכם עם גו פרו, למעט בג’ומיירה וזאת כדי להגן על הציוד שלכם. כמו כן, על מנת לשמור על הציוד ממליצים להפעיל את המצלמה רק כשהיא מחוברת אליכם בצורה בטוחה. כמו בכל פארק מים, הכניסה מומלצת לאנשים בריאים, ללא בעיות גב ולא לנשים בהיריון. כמובן, אם אתם סובלים מכאבים תוכלו לשכשך במים אך מומלץ שתימנעו מהמתקנים העוצמתיים שיש כאן.

מקום מושלם לבילוי

אם יש משהו שמאפיין את דובאי הוא היכולת להשיג הרבה יותר מכל דבר. כמות המגלשות, הבריכות המפנקות ואפילו הרצפה המוגנת, כל אלו נועדו כדי שהבילוי שלכם יהיה מושלם. יש כאן סדר ואף אחד לא ידחוף אתכם. כמו כן ההוראות לפני כל מתקן ברורות לרבות מגבלות שונות שיכולות להיות ונוגעות לגובה או משקל. אם יש לכם ספקות או אם תרצו לראות מה בדיוק מחכה לכם במקום, תוכלו להתרשם מהתמונות באתר.
פרטים נוספים

שעות פתיחה: ימי חמישי עד ראשון: 10:00-18:00

כמה זה עולה? מחיר כניסה לוויילד וואדי

התמחור בפארק נעשה לפי גובה כאשר רכישה מקוונת תעלה פחות.

אורחים שאינם תושבי האמירויות ישלמו 199 דירהם בגובה 1.1 מטר ומעלה, ו-149 דירהם מתחת לגובה 1.1 מטר.

תושבי האמירויות נהנים ממחירים משתלמים יותר:

 • ימי שלישי עד חמישי: 119 דירהם בגובה 1.1 מטר ומעלה; 79 דירהם מתחת לגובה 1.1 מטר.
 • ימי שישי עד ראשון: 139 דירהם בגובה 1.1 מטר ומעלה; 99 דירהם מתחת לגובה 1.1 מטר.

עוד אטרקציות :

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!