מסלול המירוצים בדובאי

‪Dubai Autodrome‬

נגן וידאו
4.5/5
דירוג TripAdvisor
4.4/5
דירוג גוגל עסקים
4.4/5
דירוג פייסבוק

בשנת 2004 הושלמה בניית המקום והיום אתם יכולים להיות, לפחות ליום אחד, נהגי מרוצים. אם אתם תמיד שמים את הרגל על הגז קצת יותר מדי והייתם רוצים שיעלו את המהירות בכבישי ישראל, את היעד הזה לא תרצו לפספס. זה המקום המושלם לאוהבי הנהיגה, לאלו שרוצים לבדוק עד לאן מחוג המהירות יכול להגיע ושמוכנים להתרגש ולחזור מדובאי עם חוויה של פעם בחיים.

במהלך החופשה שלכם תרצו לצאת לרגע ממרכז דובאי. כ-25 דקות נסיעה יפרידו בניכם לבין מסלול המרוצים שמעבר ליופי שלו ולמכוניות שתראו ככל הנראה בפעם הראשונה בחייכם, תוכלו לפתוח בחוויית נהיגה מרגשת בסביבה בטוחה. המסלול משמש מזה למעלה מעשור למרוצים ברמה הבינלאומית אך מאפשר לתיירים ולמבקרים לשכור את הרכב המועדף עליהם ופשוט להמריא על המסלול. מסלול המירוצים באורך 5.39 קילומטר, ככה זה נראה ממעוף הציפור:

מסלול המירוצים של דובאי מלמעלה

קרדיט לתמונה: TrueBio100

המכוניות שתפגשו כאן ושתוכלו להעלות למסלול לא דומות לשום דבר אחר שתוכלו לדמיין. כאן תוכלו לשכור פורמולה DXB MAX, פררי GT EXPERIENCE ואחרות מרגשות לא פחות. עם ההגעה תגיעו אל הקבלה להרשמה ותקבלו תדרוך מקצועי בנוגע לאופן הנהיגה, כללי בטיחות וטכניקות נהיגה. תפגשו את המדריכים המקצועיים ותוכלו לשאול שאלות, לקבל טיפים ואז לצאת לדרך בעידוד שאר בני המשפחה והמדריכים עצמם.

מותר לתיירים גם לנהוג?

כנהגים, תתכוננו לביקור של כ-45 דקות מתוכן תנהגו בעצמכם כ-20 דקות. אם לרגע נדמה לכם שמדובר “רק” בעשרים דקות, דעו שאת החוויה תזכרו להרבה מאד שנים. כאן תקבלו הדרכה צמודה, הסבר מפורט על כל דבר שתרצו לדעת ותעלו על רכב שאתם יכולים רק לדמיין עליו.

אגב, חשוב לדעת על מנת לעלות על הרכב שהזדמנתם אתם חייבים להיות בעלי רישיון נהיגה שעליו מידע בשפה האנגלית, הנהיגה ברכבי הילוכים וחשוב שיהיה לכם ניסיון מקדים, יש להגיע בבגדים נוחים ונעליים סגורות בלבד. תנאים נוספים: הנהיגה מתאימה לגיל 21 ומעלה, לאנשים שמשקלם אינו עולה על 118 ק”ג ושגובהם 152-190 ס”מ.

אם אתם רוצים להתרשם מהמסלול אך מעדיפים חוויה רגועה יותר תוכלו לעלות על מסלול הקארטינג המתאים לנהיגה מגיל 13 ובתנאי שהגובה שלכם מעל 157 ס”מ.

כמה זה עולה? מחיר כניסה לאוטודרום

הפארק מציע עשרות חוויות במועדים שונים, ולכל חוויה תמחור נפרד משלה.

לדוגמה – חוויית Formula DXB Max תעלה לכם 999 דירהם, לעומת נסיעה באבארט 595 במחיר של 595 דירהם. בקצה השני של טווח המחירים – נהיגה ביגואר F1 תעלה לכם 9,995 דירהם, ופרארי GT תעלה 2,995 דירהם.

חוויות נוספות הן רכבי קרטינג במחיר של 137 דירהם ל-15 דקות, מסלולי אוטוקרוס ב-350 דירהם וכן הלאה.

עוד אטרקציות :

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

5/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

אטרקציות אחרות בדובאי:

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4/5

בדירוג TripAdvisor

4.5/5

בדירוג TripAdvisor

הצעת מחיר לחופשה בדובאי


  מתי רוצים לטוס? (הערכה)


   מתי רוצים לטוס? (הערכה)

   רוצים לטוס לדובאי?

   עקבו אחרינו כדי להיות הראשונים שישמעו על הסיורים שלנו לפני כולם!